Sivilceli Ciltler DDF , Dermologica , Peter Thomas Roth , Dr. murad ürünleri hakkında yardım

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

att06

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2015
31
4
Arkadaşlar yüzüm biraz yağlı ve tek tük akneye meyilli bi cilt cok fazla bi problemim yok ama yüzümde genelde 1-2 tane aktif akne bulunur normalde nemlendirici bi akne ürünü kullanıyorum ama cildimde yağlanma yaptığı için bıraktım suanda losyon veya yağsız nemlendirici akne önleyici bi ürün arıyorum fiyatı hiç önemli değil buldugum urunler sunlar 1-)Dr. Murad : Gentle blemish treatment gel 75 ml baska bi ürünü olarak Skin Perfecting losyon 50 ml ve Clarifying toner 150 ml 2-) Dermologica : Concealing Spot Treatment 10ml , ikinci bi ürünü Oil Control Losyon 3-Peter Thomas Roth : AHA/BHA Acne Clearing Gel 100 ml ve diğer ürünü olarak Aloe Tonic Mist 250 ml son olarakda 4- DDF Mattifying oil control treatment SPF 15 nemlendirici krem bu urunlerden hangısı benım ıcın uygun olur cildim hafif yağlı ve hafıf akneye meyıllı ama cıldimi kurutucu tahrıs edici bi ürün istemiyorum bunlar dısında bı urun onerılırsede fıkırlere acıgım simdiden tesekkurler

Dr. Murad'ın toniğini aldım cildimde alerji yaptı küçük küçük beyaz iltihaplar oldu çok kötü ne yapacağımı bilmiyorum doktora gittim antibiyotik verdi tekrar kullanmaya korkuyorum

X