Ortopedi De quervain

ben ameliyat oldum 1 hafta önce gayet kolay oldu 15-20 dakikalık bişey anlamıyosun hiç, olmanı tavsiye ederim başka türlü geçmiyor...

ben oldum bu ameliyatı hem de 10 gün arayla iki bileğimden manisa salihlide mahmut dervişbey yaptı ameliyatımı sağolsun başarılı oldu..acı çektiğine değmez ilerlemişe ol 45 dakka sürüyor 12.günde günlük hayatın epey düzene giriyor

Selam , bende de bu rahatsızlık var. 15 günlük te bebeğim var.Bu yüzden tedirgin oldum. Bu ameliyattan sonra kaç gün elinizi kullanamıyorsunuz ?

ben de mayistan beri cekiyorum sag bilegimde.simdi 2.5 aylik kizim var.ameliyat sonrasi onunla nasil ilgilenecegim?kac gunde normal hayata donulebilir?

ben de mayistan beri cekiyorum sag bilegimde.simdi 2.5 aylik kizim var.ameliyat sonrasi onunla nasil ilgilenecegim?kac gunde normal hayata donulebilir?
Ben ortopedi dr.una gittim ve ameliyat olman lazım yarın gel 3 dk. Da alalım dedi. 1kaçgün dikkatli kullanırsın bişeyin kalmaz sonra dedi. Ben tabi emziriyorm ve anestezi kullanacaktı dr. Ayrıca sonrasında beni neler beklediğini bilmiyordum. Bebeğime bakamamaktan korkmuştum. Bide fizik tedaviye gideyim dedim. Fizik tedavi doktoru ameliyat olursun sonra tekrarlayabilir dedi. Ortopedi dr.ları sever ameliyat yapmayı dedi. Atel al kullan geçer dedi. Atel aldım çok düzenli kullanamadım ama elimi daha dikkatli kullandım. Şimdi azaldı biraz. Atel kullanmaya başlamayı düşünüyorum. Ağrım azalmışken kurtulurum belki.

Konu açılmalı çok olmuş ama ameliyat olanlar bende cuma günü oldum bugün bileğin iç kısmında morarma mevcut sizde de oldu mu

X