Deep plane ve temporal lift sonrasi iyilesme

bende 2016 yilinda sorunlu yapılan göğüs esteteğim için bugün görüşmeye gidecegim. Ablamda olmuştu çok memnun. Simdi yorumlara bakiyorum korkuyorum kötü yorumlardan of of. Fiyat bilginiz varmi aslında ben sırf bunun için gideceğim

Zekeriya Kul dan eskiden cok guzel olumlu yorumlar vardi simdilerde ise bir kac sikayet var bu forumda ve de bir whatsapp grubu varmis ordaki yabanci hastalardan sikayet cok fazlaymis. Zekeriya hoca ya ameliyat olan yabanci ya da sehir disi hastalari vital fulya otel de kaliyormus muayahaneye yakin oldugu icin. Aslinda o otel de bir kac gun kalip hastalarla birebir konusmak iyi fikir olabilir.

Zekeriya Kul dan eskiden cok guzel olumlu yorumlar vardi simdilerde ise bir kac sikayet var bu forumda ve de bir whatsapp grubu varmis ordaki yabanci hastalardan sikayet cok fazlaymis. Zekeriya hoca ya ameliyat olan yabanci ya da sehir disi hastalari vital fulya otel de kaliyormus muayahaneye yakin oldugu icin. Aslinda o otel de bir kac gun kalip hastalarla birebir konusmak iyi fikir olabilir.
Nasıl şikayetler var? Siz bu kadar bilgiye nasıl ulaşıyorsunuz whatsapp gruplarına kadar brova vallah

Chanel81 adindaki bir uye Zekeriya Kul a ameliyat olmusti 2020 yilinda ve ameliyattaki tum surecini ve resimlerini 8 aya kadar yayinladi. Ilk ameliyatindan sonra ilk 2 ay sonuc superdi, sonra yanaklari dustu ama Zekeriya Kul ameliyatindan 6 ay sonra revizyon yapti. Revizyondan sonrada sonuc muthis oldu. Bu sonuclari goren uyeler 2020-2021 yillari arasinda neredeyse herkes Zekerika Kul a ameliyat oluyordu. Ben hergun farkli bir uye Zekeriya Kul a ameliyat oldum, olucam yada randevu aldim diye yazilar okuyordum. Yani o donem baya bir patlama oldu. Bu sure icinde baya bir deneyim kazanmistir sanirim Zekeriya hoca. Sonra Chanel81 ve birkac kisi bir nedenden dolayi banlandi ve hickimse yazmaz oldu, Size actigi konuyu gonderim belki okumamissinizdir. Tum yüz germe yaptirdim
Burdayim ve hala cokkkk cokk memmunum zekeriya hocamdan ♥️

Nasıl şikayetler var? Siz bu kadar bilgiye nasıl ulaşıyorsunuz whatsapp gruplarına kadar brova vallah
Burdan bir uye vermisti bana ordan ulastim yoksa hic bilgili degilim bende. Simdi biraz arastirdigim kadariyla doktor ne kadar iyi olursa olsun eger yuzun mukemmel olsun istiyorsan %90 revizyon gerekiyormus. Yani bu revizyon olayini biraz fazla abartmisim normal prosedurmus. Guvenilir bir doktor secip revizyonda yaptiricagimi goze alip ilerliycem.

Burdan bir uye vermisti bana ordan ulastim yoksa hic bilgili degilim bende. Simdi biraz arastirdigim kadariyla doktor ne kadar iyi olursa olsun eger yuzun mukemmel olsun istiyorsan %90 revizyon gerekiyormus. Yani bu revizyon olayini biraz fazla abartmisim normal prosedurmus. Guvenilir bir doktor secip revizyonda yaptiricagimi goze alip ilerliycem.
Bence de revizyon gereklinoluyo cunki benim doktor ameliat etmeden cok dogal ve truaf bir goruntu istemedigimi belirtmistim ve biraz isine karismis oldum haliyle cok germemisti ilk ameliyatim da ama revizyon da super oldu ve tekrar gerek duymadim hala cok guzel yuzum ve kimse bana 42 yasindasin demiyo. Hepsi şok oluyor yasimi duyunca

Merhabalar, mesajlarinizi simdi gordum kusura bakmayin. Karaca Basaran endoscopic alin germe, deep plane facelift, alt dudak dolgu, sakak yag dolgusu ve fraksiyonel lazer icin 18000 euro toplam fiyat verdi. Endoscopic alin germe, deep plane facelift toplam 14000 euro. Ozan Bitik 10000 euro fiyat verdi. Ancak Ankara'da yaptigi icin ameliyatlarini biraz zor. Henuz karar veremedim. Zekeriya Kul 8000 euro dedi

Bence de revizyon gereklinoluyo cunki benim doktor ameliat etmeden cok dogal ve truaf bir goruntu istemedigimi belirtmistim ve biraz isine karismis oldum haliyle cok germemisti ilk ameliyatim da ama revizyon da super oldu ve tekrar gerek duymadim hala cok guzel yuzum ve kimse bana 42 yasindasin demiyo. Hepsi şok oluyor yasimi duyunca
Hangi Dr acaba?

Merhaba, aynı şekilde bende bugünlerde derin plan yüzünden boyun germe ve temporal lift düşünüyorum ama yorumları okuyunca kafam iyice karıştı. Dr Cem Payaslimi yoksa Dr Hakan Şirinoglumu yada Dr Mirza Firatmi?? Hem iyi hem kötü yorumlar var.. lütfen yardımcı olum
Dr Gökhan uğuru tavsiye ediyorum instagramda sonuçlarını paylaşıyor

X