Defalarca aldatılmış bir erkek yine o kadına neden döner?

moonqueen2211

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2021
11
4
27
3 ay önce hayatıma biri girdi ve her şey dizi sahnesi gibi gerçek olmayacak kadar güzeldi olgun kendinden emin benimle hayaller kuran bir adam bulmuştum. aşığım diyordu ikna olmuştum. Aramızda mesafeler vardı fakat hiç bir önemi yok diyordu hep her fırsatta geliyordu yanıma.Evlenelm dedi düğün şarkımıza kadar belliydi her şey hayalimizdi. Son 1 haftada soğuk davranmaya ve umursamamaya başladı beni meğerse bana nefretle bahsettiği sürekli ayrıl barış hep yara aldığı en sonunda da evli bir adamla ilişkisi olan o kıza geri dönmüş yılbaşı gecesini daha biz ayrılmadan onunla birlikte geçirdi bunu stalklayarak öğrendim ve her şey bitti. garip olan bu kızı hala nasıl kabul ettiği ve bana olan o büyük aşk yalanına beni bu kadar çok inandırma çabasına neden girdiği.... kısa sürede böyle bağlanıp çok acı çekiyorum şuan...... ve bana ben kendimi ateşlere atıyorum sonum ne olur bilmiyorum binlerce kez özür dilerim gibi bir mesaj attı asıl canımı sıkanda bu ne yapacağımm ben

Ucuz atlatmışsın. Bu adam, seninle ilişkisi ne noktada olursa olsun o kadın çağırdığında sahibinin ıslığını duymuş köpek gibi koşarak geri gidecekti. Bağımlılık bu, belasını bulmuş bulmaya da devam edecek, çabuk kurtuldun diye kurban kessen yeri var. Seni hakeden insan daha gelmemiş sabret elbet gelecek. Tecrübe defterine bunu da yaz. Acın öfken kolay geçmez ona eminim, şimdi ruh haline en uygun şarkıları aç, kulaklığını tak son ses dinle beynindeki çınlamayı bastırsın o ses, yerin uygunsa bağıra bağıra ağla, içindekileri çıkarmadan sakinleşemezsin.
Onun belasını kendi eliyle zaten bulmuş olduğunu da sakın unutma 😘

Ucuz atlatmışsın. Bu adam, seninle ilişkisi ne noktada olursa olsun o kadın çağırdığında sahibinin ıslığını duymuş köpek gibi koşarak geri gidecekti. Bağımlılık bu, belasını bulmuş bulmaya da devam edecek, çabuk kurtuldun diye kurban kessen yeri var. Seni hakeden insan daha gelmemiş sabret elbet gelecek. Tecrübe defterine bunu da yaz. Acın öfken kolay geçmez ona eminim, şimdi ruh haline en uygun şarkıları aç, kulaklığını tak son ses dinle beynindeki çınlamayı bastırsın o ses, yerin uygunsa bağıra bağıra ağla, içindekileri çıkarmadan sakinleşemezsin.
Onun belasını kendi eliyle zaten bulmuş olduğunu da sakın unutma 😘
Çok teşekkür ederim.... yüreğime dokundun.. güzel insan.Geçicek ve ben arkama bakmayacağım defterime en koyu renklerle yazdım

3 ayda düğün şarkısı mı?

Bu kadar yoklukta mısın?

Hem konu niye cinselliğe açıldı? Sevgili diyince, aklınıza ilk sex mi geliyo?
Hayır bunun yoklukla alakası yok. 24 yaşındayım ve artık hayatımda sonsuz olan kişiyi bulmak istiyorum. Uzun zamandır böyle bir duygu hissetmediğim için çok kıymet verdim. Daha karşıdan gelirken onu gördüğümde içimde bi his belirdi. Haftalar sonra bana mesaj attığında aynı şeyi hissettiğini söylediğinde çok etkilenmiştim. Hep bir anda olur hiç anlamazsın derler ya bende oldu sandım işte o yüzden her şey bu kadar hızlı oldu ilk kez... Ama keşke olmasaymış. İlk defa böyle bir siteye kaydoldum aşkla alakalı bir başlık bulamadım ayrıca..

Zaten ben nasıl inandım ki hiç bilmiyorum şuan kendime çok kızgınım ama içimde ki öfke mide ağrıları geçmiyor belkide henüz cok yeni oldugu icindir ama haklisım bencil....
2 sene birlikte olduktan sonra bir gün aniden sozlendigini öğrenmenden daha iyi olmuş 3 ayda ortaya cikmis..beni düşün teselli bul.

X