Defalarca bozulan blenderımın yerine ne alayım?

depresifbirinsan

La la lalaaaaalaaaaa bir şarkı söyle 🎶
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2023
584
461
İyi akşamlar hanımlar,
Benim Tefal marka bir blender setim var. Aldığımdan beri defalarca bozuldu. (Maalesef bozulmalar garanti bittiği zaman başladı) yaptırdım bozuldu yaptırdım bozuldu. Anlayacağınız astarı yüzünü geçti. Makinenin her yeri sağlam motoru yanıp duruyor. Artık gına geldi. Bana ne onerebilirsiniz? Mutfak şefi mi alsam mutfak robotu mu alsam yoksa yine blender set mi alsam. Makinenin diğer tüm parçaları sağlam. Kullanamadim ki 🤯
Uzun yıllar kullanabileceğim verdiğim paraya değecek bir ürün söyler misiniz?
Tefal markasina güvendim vakti zamanında rakiplerinin kaç katı para verdim fossss.

Blender çok kullanıyorsanız mutfak şefi sizin işinizi görmez. Ama ben olsam iyi bir blender ve bir de mutfak şefi alırdım. Çırpması, yoğurması vs çok çok iyi, mutfakta benim elim ayağım gibi.

Bu arada benim blender fakir, ondan da çok memnunum.

Herkesin derdi kendisine büyüktür o dert bu değil vb demem ama her derdin bölümü ayrı bu sitede, blenderınız için bdvye değil uygun bölüme konu açmanız gerekirdi, ki konuları doğru bölümlere açmak bir kuraldır konuların başına acil yardım, yardım, çok acilll vb yazmamak da bir kuraldır.

İyi akşamlar hanımlar,
Benim Tefal marka bir blender setim var. Aldığımdan beri defalarca bozuldu. (Maalesef bozulmalar garanti bittiği zaman başladı) yaptırdım bozuldu yaptırdım bozuldu. Anlayacağınız astarı yüzünü geçti. Makinenin her yeri sağlam motoru yanıp duruyor. Artık gına geldi. Bana ne onerebilirsiniz? Mutfak şefi mi alsam mutfak robotu mu alsam yoksa yine blender set mi alsam. Makinenin diğer tüm parçaları sağlam. Kullanamadim ki 🤯
Tefal markasina güvendim vakti zamanında rakiplerinin kaç katı para verdim fossss.
grunding 1500 wat mutfak robotu var blendirida var.onun disinda bilindik markalarin cogu watt dusuk ve hacmi az.benm onerim bu.fiyatj da uygun 1500 tl.annem ve ben ikimizde bundan aldik memnunuz gayette.

Herkesin derdi kendisine büyüktür o dert bu değil vb demem ama her derdin bölümü ayrı bu sitede, blenderınız için bdvye değil uygun bölüme konu açmanız gerekirdi, ki konuları doğru bölümlere açmak bir kuraldır konuların başına acil yardım, yardım, çok acilll vb yazmamak da bir kuraldır.
Haklısınız Mune Mune Hanım.
Bdv kadar aktif bir başka konu başlığı olmadığından (daha önce deneyimledim bir yorum bile gelmedi) açmıştım. Bundan sonra daha dikkatli olacağım☺️

grunding 1500 wat mutfak robotu var blendirida var.onun disinda bilindik markalarin cogu watt dusuk ve hacmi az.benm onerim bu.fiyatj da uygun 1500 tl.annem ve ben ikimizde bundan aldik memnunuz gayette.
Güle güle kullanın. Benim elimdeki modelde yüksek wat hatta motorunun devamlı yanmasını buna bağlıyorum. Siz ne kadar süredir kullanmaktasiniz.
2019 yılında ben 600 TL ye almıştım makinemi 😥

Haklısınız Mune Mune Hanım.
Bdv kadar aktif bir başka konu başlığı olmadığından (daha önce deneyimledim bir yorum bile gelmedi) açmıştım. Bundan sonra daha dikkatli olacağım☺️
Konuları uygun bölümlere açın şayet yorum gelmezse linkini hem kendi profilinize hem benim profilime ekleyin 😉

Güle güle kullanın. Benim elimdeki modelde yüksek wat hatta motorunun devamlı yanmasını buna bağlıyorum. Siz ne kadar süredir kullanmaktasiniz.
2019 yılında ben 600 TL ye almıştım makinemi 😥
ben daha yeni aldim ama bence wattla alakasi yok cunku arcelik vardi 1500 wat tam 10 sene gitti yani kismet nasip ya bu yeni uretilen hic birsey iyi degil nedense.arcelik bile cok bozmus

İyi akşamlar hanımlar,

Kesinlikle kitchen aid.
Biraz pahalı ama çok kaliteli.

Kesinlikle kitchen aid.
Biraz pahalı ama çok kaliteli.
Mutfak setlerine baktım. Mutfak şeflerinin mikser ve blender özelliği sabit. Örneğin tencerenin içerisinde ki çorbayı blenderdan geciremiyoruz. Ayrı ayrı blender ve mikser almak gerekiyor. O da hem külfetli hem de çok yer kaplıyor. Her özelliği içinde barındıran uzun yıllar kullanabileceğim bir model olsa çok güzel olurdu.

X