Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Defolu Balık

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.784
60
Maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı FBI'dan, ClA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte...

Kim demiş ki.....
Bir balık olarak hiç de hayal perest olduğumu söyleyemem.

kız naptın yerden yere vurmuşsun bizi:)tamam duygusallık had safhada ama bu kadar acımasız olma yaww:)

Maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı FBI'dan, ClA'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte...

:kızgın: :kızgın: sizin bu yorumunuza katılmıyorum

hiç de değil canım:):) evet hayal kurarız ama olabilecek şeylerin hayalini kurarız ayaklarımız yere basar hemde kuvvetli...sen sıkma canını CIA yada FBI yorumunu yapabilmek hayalperest bir kişilik gerektirir demekki asıl hayalperest sensin :) sevgiler

hiçde defolu değilim allaha çok şükür herşeyimle fıstık gibiyim arkadaşlarım arasındada hep dikkat çekerim kıskananlar çatlasın.hayalsiz yaşanırmı hiç

:dilcikar:hiçte bile biz balıklar her yerde dikkat çekeriz bir keremmm....kendimize de güvenimiz çoktur bir kere,hem bizim hayallerimizin ne zararı var ki...:dance:

maşallah, senin hayal gücün pek gelişmiştir. Devamlı fbı'dan, cla'den birilerinin peşinde olduğunu düşüne düşüne sonunda kafayı yiyeceksin. Ama sen en iyisi hayallerinle baş başa kal, nasılsa arkadaşlarının arasında en ufak bir dikkat çeken tarafın yok. Kendine güveni olmayan öyle sessiz sedasız bir tipsin işte...

evet ya bunu okumuştum cok gülmüştüm..güzel paylaşmışssın canım .. :):) ama su gercek kı guzelımdır masallah :) ha bır de hayalsız olur mu hıc .. Beynın de ne cızersen ona sahıp olursun :) cok sukur olurum da :)

X