Defolup giderken, dönmeyeceğine söz verir misin ?

• Konu Sahibi askısı
Tamda beni anlatıyo.. Eminmiyim küçücük bişey yüzünden perişan halde bırakıp gittiğimde , perişan halde geri dönmiceğime?

• Konu Sahibi askısı
çok güzel bi paylaşım bu yazıyı geçen sene okusam ne anlamsız der geçerdim ama şimdi öyle değil her cümlede kendimi buldum.........perişan bırakırken perişan dönmeyeceğine eminmisin

• Konu Sahibi askısı
5 sene önceye döndüm seni kahredip üzen senden beter üzülsün seni ağlatıp kendi mutlu olmasın en büyük bedduam ölümüne sev ama sevilme oldu allahım işallah kabul etmiştir o acıyı yaşasınki sevilmesin ömrü boyunca

• Konu Sahibi askısı
defoLup giderken, dönmeyeceğine söz verir misin ?
çok sert kırıcı bir o kadar da dön nolur içeren bi söz bence

• Konu Sahibi askısı
beni bir daha arama' derken
‘Beni bir daha aramayacak’ kadar kendine güveniyor musun ...

çok güzel gerçekten ...

• Konu Sahibi askısı
tam kıvamında vallaaaa

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi askısı

offf içim acıdı okurken. yazdıkların o kadar gerçekki ve emin ol aynen böyle oluyo terkedenlerin sonu. köpek gibi pişman olup dönüyolar. yüreğine sağlık çokk beğendim

• Konu Sahibi askısı
Canım ya okurken gözyaşlarımı tutamadım. Ben de bi ayrılık yaşadım ama dönsün istemem çünkü hiçbişey eskisi gibi olmayacak.Dilerim rabbim den benim yüzüm gülmedikçe onun da yüzü gülmesin hayatına giren tüm bayanlarda benden bi parça bulsun da kahrolsun inşallah...... çok doluyum ve çok kırgınım hakkımı helal etmiyorum hepsini mahşere bıraktım.....!

• Konu Sahibi askısı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…