Degerlerden anlayanlar acil yardıma ihtiyacım var

Melek0661

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
254
118
31
12 mm ise henüz küçük ya. Hiç telaş yapmayın. Satla uyumsuz olabilir geç döllenmedir. Benim kalp atışı duyulduğunda 20 mm filandı bebek 5,82 mm idi. Kese 10,93 mm iken vajinal sadece yolk görünmüştü.
Küçük ultrason da iki tane nokta gibi birsey var sizce bebek varmı orda

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
33.942
121.231
30
Küçük ultrason da iki tane nokta gibi birsey var sizce bebek varmı orda
Kese bu boydayken görünmez daha. Stres yapmayın bi kaç gün sonra görünecektir. Ben ordan anlayamadım. 🤗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 50 gün geçti.

Melek0661

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
254
118
31
Kese bu boydayken görünmez daha. Stres yapmayın bi kaç gün sonra görünecektir. Ben ordan anlayamadım. 🤗
O zaman pazartesi günü çağırdı tekrar yarin tahlil görüşmesi için gidicem oradan haftayi saptar umarım öteki doktor gec dolleme dedi ilk once 6 haftalık dedi 2 hafta sonra gel dedi bugün gittim 7 haftalik dedi baska doktora yönlendirdi 7 senedir evliyim ilk kez hamile kaldım ondada doktor 1 hafta sonra kürtaj deyince kendime gelemedim umarım sizin dediğiniz gibi olur hersey bende strese girmem yolk sacı görüldü dedi bebek var heralde tek umudum o kaldı umarım hersey güzel olur

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
33.942
121.231
30
O zaman pazartesi günü çağırdı tekrar yarin tahlil görüşmesi için gidicem oradan haftayi saptar umarım öteki doktor gec dolleme dedi ilk once 6 haftalık dedi 2 hafta sonra gel dedi bugün gittim 7 haftalik dedi baska doktora yönlendirdi 7 senedir evliyim ilk kez hamile kaldım ondada doktor 1 hafta sonra kürtaj deyince kendime gelemedim umarım sizin dediğiniz gibi olur hersey bende strese girmem yolk sacı görüldü dedi bebek var heralde tek umudum o kaldı umarım hersey güzel olur
Bence bambaşka bi doktora gidin.

Melek0661

Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
254
118
31
Bence bambaşka bi doktora gidin.
Yarınki degerlerime baksin ne olduğunu söylesin başka özel hastaneye gidicem 2 hafta sonra cok düşündüm ultrason cihazları iki ozel hastaneninde eski uzun bilgisayarlar olurya onun gibiydi eskiydi modern değildi ondan olabilir diyede düşünüyorum bakalım hakkimda hayırlısı neyse o olsun umarım Allah gönlümüze gore verir Allah senin yavrunuda sag saglim kucaginiza almayı nasip etsin inşallah

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
33.942
121.231
30
Yarınki degerlerime baksin ne olduğunu söylesin başka özel hastaneye gidicem 2 hafta sonra cok düşündüm ultrason cihazları iki ozel hastaneninde eski uzun bilgisayarlar olurya onun gibiydi eskiydi modern değildi ondan olabilir diyede düşünüyorum bakalım hakkimda hayırlısı neyse o olsun umarım Allah gönlümüze gore verir Allah senin yavrunuda sag saglim kucaginiza almayı nasip etsin inşallah
Allah razı olsun. Hayır haberlerle gelin. 🍀

gokkusaginadusenbukalemun

Yanlış yaptıysam doğrusu hoşuma gitmemiştir. 😌
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2021
2.824
3.385

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-07-2022

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın