Börekler Değişik Börek (Çok Farklı)-Resimli

çok teşekkür ederim,bir daha yaptığımda söylediğiniz gibi yapacağım..aslında yarım saat beklettim fazlada bekletmedim ama olmadı işte...tekrar çok teşekkürler...

Tarifi veren arkadasa cok tesekkürler.Ben de 2 kez yaptim aynen tarifdeki ölcüleri kullanarak, hicbir sorun cikmadi.Cok güzel oldu.Gercekten de yiyen bir arkadasim ayni yorumu yapti "sanki suböregi gibi olmus" dedi.Artik normal yufkali böregin papucunu dama attim.Bu cok daha kolay.Tarifi de anneme, ablama verdim.Siddetle yapmalarini tavsiye ettim.Tekrar tarif icin tesekkürler.

Ben de yaptım sonunda bu böreği...yufkalı börekleri çok sık yaparım,uzman olmuşumdur artık:)bu böreği de beğendik,tavsiye ederim,milföyler daha bi çıtırlık veriyor...bu arada kusura bakmayın iki dilim kadar gitmiş,ben de elimi çabuk tutup böreğin hepsi bitmeden çektim..

tarifi veren arkadaşa teşekkürler:)

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim,bir daha yaptığımda söylediğiniz gibi yapacağım..aslında yarım saat beklettim fazlada bekletmedim ama olmadı işte...tekrar çok teşekkürler...

Rica ederim canım . Aslında tarifi detaylı yazdım yaptığım gibi hiçbir ayrıntıdan kaçınmadan nerede yanlış yapılıyor anlayamadım :1no2: çok güzel tutturan arkadaşlarımızda var . Ya yufkanızdan kaynaklanıyor yada ölçüde kullanılan araçlardan yada bilemiyorum...

Tarifi veren arkadasa cok tesekkürler.Ben de 2 kez yaptim aynen tarifdeki ölcüleri kullanarak, hicbir sorun cikmadi.Cok güzel oldu.Gercekten de yiyen bir arkadasim ayni yorumu yapti "sanki suböregi gibi olmus" dedi.Artik normal yufkali böregin papucunu dama attim.Bu cok daha kolay.Tarifi de anneme, ablama verdim.Siddetle yapmalarini tavsiye ettim.Tekrar tarif icin tesekkürler.

Ellerine sağlık canım. Evet banada böreğimi yiyenler su böreği gibi olmuş diyorlar :kahve: hem yapması pratik uğraştırmıyor hele fırından çıktıktan sonraki görüntüsü muhteşem oluyor... Rica ederim canım afiyet olsun... kaydirigubbakcemile3

Ellerine sağlık çok harika görünüyor :KK66:

Arkadaşımızda çok güzel yapmış , sende yap canım... Afiyet olsun şimdiden... opuyorumnanaktan

yapan arkadaşlar var mı merak etttim ...paylaşım için çok teşekkürler

Rica ederim canım , evet yapan arkadaşlar fotoğrafını da eklemiş. Çok teşekkürler arkadaşımlarımada ellerine sağlık tekrar tekrar... Sizlerde yapınca fotoğrafını ekleyin arkadaşlar seviniriz... Sende yap canım lezzeti harika... kaydirigubbakcemile5

Ben de yaptım sonunda bu böreği...yufkalı börekleri çok sık yaparım,uzman olmuşumdur artık:)bu böreği de beğendik,tavsiye ederim,milföyler daha bi çıtırlık veriyor...bu arada kusura bakmayın iki dilim kadar gitmiş,ben de elimi çabuk tutup böreğin hepsi bitmeden çektim..

tarifi veren arkadaşa teşekkürler:)

Bilgeciğim ellerine sağlık muhteşem görünüyor... opuyorumnanaktan ıyiki bitmeden fotoğrafını çekmişsin arkadaşlara da örnek olsun... yerimseniben
Ben sana teşekkür ederim fotoğrafını da ekleyerek ne kadar güzel yapmışsın görmüş olduk. Hadi hanımlar sizde yapın çocuklarınızla , sevdiklerinizle, günlerinizde, toplantılarınızda vs . vs. yerlerde paylaşın... Hepinizin sofranızdan bereket eksik olmasın... Şeniz:nazar:a.s.

tarifi not almıştım dün misafirlerime yaptım
valla utandırmadı beni nefis oldu
içine patates koydum
herkes değişik ve güzel buldu
teşekkürler terlik

tarifi not almıştım dün misafirlerime yaptım
valla utandırmadı beni nefis oldu
içine patates koydum
herkes değişik ve güzel buldu
teşekkürler terlik

Afiyet olsun birtanem... enfes bir tarif güzel ve farklı olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaştım canım...

olumunekankayizsmile

Gerçekten değişik bir tarifmiş...
Denemeye değer, ellerine sağlık...

ben çok yufkalısını yapmıştım. 5-6 kat olmuştu sanırım. ve üzerini yine milföyle kapladım bu gibi. o tarifi ne zamandır yapıcam. ama bu şekilde biraz dahada pratik. kıymalı da yaparım bu sefer.

eline sağlık. çık güzel görünüyor

canım mısafırlerıme yaptım gecen hafta super oldu tarıfını ıstedıler hemen :))) elıne saglık tsklerr

Gerçekten değişik bir tarifmiş...
Denemeye değer, ellerine sağlık...

ben çok yufkalısını yapmıştım. 5-6 kat olmuştu sanırım. ve üzerini yine milföyle kapladım bu gibi. o tarifi ne zamandır yapıcam. ama bu şekilde biraz dahada pratik. kıymalı da yaparım bu sefer.

eline sağlık. çık güzel görünüyor

canım mısafırlerıme yaptım gecen hafta super oldu tarıfını ıstedıler hemen :))) elıne saglık tsklerr

Sizlerin ellerinize , emeğinize sağlık... kaydirigubbakcemile3 değişik tarifleri paylaşmayı seviyorum. Beğenmenize sevindim. kaydirigubbakcemile5

bende pazar kahvaltısı ıcın yapıcam lezzet testınden gecıcekmı bakalım CADIARZU yorumlar yarın yerimseniben

canim Almanya`da her markette oluyor, nasil bulamiyorsun benneyaptımki

milfoy hamurunu cok zor buluyorum ben yaa :çok üzgünüm:

Yaaa ben de avusturyadayım dogrusu ben de türk marketleri disındaki marketlerde buluyorum ama alman marketlerinde olan milföylere her zaman bakarım maalesef simdiye kadar baktıklarımın hepsinin icinde etilALKOL vardı... böyle seylere dikkat ediyorsanız türk marketlerindeki milföyleri almanızı tavsiye ediyorum arkadaslar... kaydirigubbakcemile5

tarif için teşekkürler ilk işim sabah denemek olucak :):)

Teşekkürler canım, şimdiden ellerine sağlık...

denedım super oldu tsk yarında kahvaltı ıcın yapıcammm :))

Ohhh ne de lezzetli olmuştur... bende yapayım bari geçen gün misafirlerimize yapmıştım... Ellerine sağlık canım...

bende pazar kahvaltısı ıcın yapıcam lezzet testınden gecıcekmı bakalım CADIARZU yorumlar yarın yerimseniben

Merdiyetciğim, lezzet testinin sonucunu beklerim tatlım... yoksa yapmadınmı?..CADIARZU
Şimdiden emeğine sağlık canım... cokacimcoook

Yaaa ben de avusturyadayım dogrusu ben de türk marketleri disındaki marketlerde buluyorum ama alman marketlerinde olan milföylere her zaman bakarım maalesef simdiye kadar baktıklarımın hepsinin icinde etilALKOL vardı... böyle seylere dikkat ediyorsanız türk marketlerindeki milföyleri almanızı tavsiye ediyorum arkadaslar... kaydirigubbakcemile5

Dikkat edilmezmi paytakcığım, sağlık herşeyden önemli tatlım, Türkiye 'den göndeririz tatlım yaaa... boshayallersmile

tarif harika görünüyor bu arada canım es gecmeyeyim opuyorumnanaktan

X