Doğuma Hazırlık Değişik Ve Modern Bebek İsimleri 2015

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Anne ismi ve doğum tarihi lazım ama özetle bişeyler söyleyim size

Aras :
ilk izlenime çok önem veren kibir ve bazen bencil bir yapsı vardır. baba ile arası kısmen bozuk olabilir bu yüzden her nekadarpara kazansada elinde tutamaz parayı. en büyük tehlikesi kafadan darbe almadır. sıcak ve cömert doğası ile kolayca arkadaş edinir. Hayatında yanlış anlamalardan çok muzdarip olucaktır Hastalıkları :

Ağır ve zengin içerikli gıdalara meyilil olucağaı için kilodan yaan problemli olabilir
fıtık ve buna bağlı cinsel organ sorunları olacaktır
Migren /sinuzit
saçları erken yaşta dökülür
cilt sorunları
ve bileklerini etkileyen sıvı fonksiyon bozuklukları

Öykü :
çok kuvvetli bir hafızası vardır yıllar geçsede çoğu şeyi unutmaz kısıtlamya baskı altında olmaya gelemeyen çok duygusal yanları vardır eğer anne isminde YA / AY hecesi varsa taciz ve tecavuze uğrma olasılığı vardır.Düşüncelerini ifade etme tekniği ile ilginç biridir. fakat bahtı şansı gayet kapalıdır. işleri çoğunlukla ters gider. Tam bi bela ve musbiet mıknatısıdır.
kolay nazara gelir nazar geldiğinde şu duurumlar onda görülür

düzensiz adet
deride sorunlar
sivilcelenme tüylenme
mide ağrıları
tanımlanamayan baş ağrıları

çocuğa manası iyi olan isimler verilir evet hatta iyi huylu kişilerin isimleri verilir ki güzel huylu olsun diye. mesela meryem ismi mkoyarsın meryem validemiz gibi iffetli olsun niyetiyle. yada ismi yusuf olan çocuklar hep güzeldir allahın hikmeti

ama çocuğa öykü ismi koyarsan anne isminde ay yada ya hecesi varsa tecazvüze uğrama ihtimali var ölemi.

BU KÖR CAHİL BİLGLERİ NEYE DAYANARAK YAZIYORSUNUZ. ANLAMIYORUM GERÇEKTEN. AYRICA İSİM ANALİZİ BU ŞEKİLDE YAPILMAZ. YOKSA SİZİN ADINIZDA AY HECESİ VAR VE KIZINIZ İSMİ ÖYKÜ VE TECAVÜZE UĞRADI. AKLIMA ÖYLE GELDİ Bİ ANDA.

DÜZGÜN Bİ BAYAN İSMİ OLAN ÖYKÜ İSMİNE ANALİZ ADI ALTINDA BU KADAR DA SAÇMA YORUMLAR YAPMAYIN.

BİRAZ GERÇEK DÜNYAYA DÖNÜN VE DÜZGÜN İŞLERLE UĞRAŞIN.

ALLAHA EMANET OL VESSELAM

mesmerina, bizim de doğacağımız tarih 27.06.2015 esin oğlu deniz olmasını düşünüyoruz; deniz nasıl olur? gerçi içinde "in" olmasın demişsin ama benim ismimde de in var...yorumlarsanız çok sevinirim.

İn hecesinin tehlikesi sürekli hava değişimi isters yani gurbet göremese kaybolma kaçma yada ölüm tehlikesi çoğlaı bu etki çocuğada sirayet edececeği için çocuktada görülebilir

İn hecesinin tehlikesi sürekli hava değişimi isters yani gurbet göremese kaybolma kaçma yada ölüm tehlikesi çoğlaı bu etki çocuğada sirayet edececeği için çocuktada görülebilir
şimdi kızımda in var ve mesajınız beni deli etti :KK43:(((((((((((((((((((((

Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.14 haftalık hamileyim.şimdilik kız dedi dr.Biz eşimle yıllardır ilk çocuğumuz kız yada erkek RÜZGAR olacak dedik.Sevgiliyken her buluştuğumuzda deli gibi rüzgar eserdi :) ve bu isim o zaman bu kadar meşhur değildi.Biz ondan hep rüzgar diye bahsediyoruz 8 yıldır :) Ama şimdi aileler erkek ismi olurmu hiç deyip duruyorlar çok üzülüyorum.Başka bi isim beğenemiyorum içimden gelmiyor ama ilerde kızıma sorun olurmu sizce.Yani rüzgar unisex bi isim olmaz mı dersiniz???

Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var.14 haftalık hamileyim.şimdilik kız dedi dr.Biz eşimle yıllardır ilk çocuğumuz kız yada erkek RÜZGAR olacak dedik.Sevgiliyken her buluştuğumuzda deli gibi rüzgar eserdi :) ve bu isim o zaman bu kadar meşhur değildi.Biz ondan hep rüzgar diye bahsediyoruz 8 yıldır :) Ama şimdi aileler erkek ismi olurmu hiç deyip duruyorlar çok üzülüyorum.Başka bi isim beğenemiyorum içimden gelmiyor ama ilerde kızıma sorun olurmu sizce.Yani rüzgar unisex bi isim olmaz mı dersiniz???
Bence erkek ismi maalesef. Bu aralar pek popüler bir erkek ismi olduğundan da neslindeki birsürü erkek Rüzgar arasında hep ismiyle sıkıntı yaşayacaktır. Anne babalar bazen kendilerine çok anlamlı gelen bir isme bağlanıp ondan başka bir ismi sevemiyorlar ama ileride çocuklarına anlamlı gelmiyor o isim, sevmiyor çocuk ismini. Kızınız her maile Rüzgar Bey diye başlanmasına, telefonda öyle hitap edilmesine sinir olacaktır. Belki bir de oğlunuz olur, ona koyarsınız, çocuğunuzun her seferinde düzeltme yapmak zorunda kalmayacağı ve size de anlamlı gelecek bir güzel kız ismi bulursunuz mutlaka düşününce:)

Son düzenleme:
Yani rüzgar unisex bi isim olmaz mı dersiniz???
Yine ben. Daha yeni bir yakınımız oğluna koydu, hakikaten kızda hiç olmaz gibi geldi, bir şeyler daha yazayım dedim. Yarın belki kızınız Rüzgar isminde birini sevecek, neredeyse eskinin "Osman"ı kadar tercih edilir bir isim oldu ve toplumda erkek ismi olarak yerleşti Rüzgar, ne bileyim belki "daha çıtı pıtı dişi bi ismim olsaydı" diyecek ilerde. Bence uniseks değil hiç, üzülür yavrunuz. Kendimize nick seçmediğimiz için, başkalarının fikri de önemli, şu anda hiç kimse normal karşılamıyorsa, çocuğunuz ve okul arkadaşları, çevresi de böyle düşünecektir.
Nil Erkoçlar ameliyatla erkek olduğunda adını Rüzgar yaptı bi de son olarak.

Son düzenleme:
Yine ben. Daha yeni bir yakınımız oğluna koydu, hakikaten kızda hiç olmaz gibi geldi, bir şeyler daha yazayım dedim. Yarın belki kızınız Rüzgar isminde birini sevecek, neredeyse eskinin "Osman"ı kadar tercih edilir bir isim oldu ve toplumda erkek ismi olarak yerleşti Rüzgar, ne bileyim belki "daha çıtı pıtı dişi bi ismim olsaydı" diyecek ilerde. Bence uniseks değil hiç, üzülür yavrunuz. Kendimize nick seçmediğimiz için, başkalarının fikri de önemli, şu anda hiç kimse normal karşılamıyorsa, çocuğunuz ve okul arkadaşları, çevresi de böyle düşünecektir.
Nil Erkoçlar ameliyatla erkek olduğunda adını Rüzgar yaptı bi de son olarak.

Teşekkürler cevabınız için.Söyledikleriniz mantıklı geliyor bende bu yüzden tereddütlüyüm :KK43: Eşimi ikna etmem gerekecek :KK43:

X