Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler Dekolte Elbiseler + 18

yaklaşık 2000 kişi ziyaret etmiş ve kimse bi yorumda bulunmamış ilkyorumu ben yapıyım dekolte kıyafetleri çok beğenirim ama malesef böyle iddalı modelleri giyemeyiz kaplan modelli elbise çok hoşuma gitti çok açık değil ve oldukça seksi gözüküyor fakat bazı modeller gecelik ve dansöz kıyafetlerine benzemiş ama yinede çoğu güzel paylaşım için tşkler

bi kac tanesi belki giyilir cinsten ama,cogu dekolteyi birak bilmem ne kadinlarinin giysilerine benziyo..............

çok ama çok basit modeller hiç beğenmedim....dekolteninide bir sınırı olmalı bunlar abartmışlar iğrenççççç.....

hepsi birbirinden cirkin bence bunlarin modellerden de kaynaklanabilir ama dekolte dedigin boyle olmamali yahu hicbi cekiciligi yok bence bu kiyafetlerin.

pehhhh nerde bende o gogde be
bende onlar gibi vucud olsa giyerim kocisin yanina oh ver Allah'im ver neyse

gecelik gibi anam bunlar.gece bile giyilmez insanın bi tarafları donar.

Dekolteyi çok severim ama çoğu abartı geldi bana da. Sadece 1-2 tanesi geceliği andırıyor. Gecelik niyetine kullanılacaksa belki... şakkıdı

ay bayıldım ben bunlara hepide benim olsa keşke ama dikiş öğreniyorum bunlardan muhakkak dikebildiğimi diker giyerim aşkumun canı sağolsun.gözleri bayram eder

içlerinde beğendiğim bikaç tane var ama evde giymek içinnnn

evli bayanlar için evet bi kaç model var ama ben bu kadarınıda sevmem evde
sonuçta bunların her yeri açık zaten
merak hissi uyandırmazki kocasında=)
her yer ortada zaten ahaha

Allah bilir hangi film yıldızı onlar :1rolleyes:
demi ama onlar bize özensinler herbişeyimiz de var Allaha şükür demi yani
çok abartılı çok

Giyebilen kişilere bravo .Birkaçtane dışında giymesi cesaret ister .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…