Demet Şener İbrahim Kutluay çifti boşandılar mı ??

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
10 yıllık evli olan Demet Şener ile İbrahim Kutluay çifti, 2 gün önce boşandı
vayss.jpg

Manken Demet Şener ile 2 çocuğunun babası İbrahim Kutluay 2 gün önce boşandı.
demet-sener_134.jpg

10 YILLIK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTTİ

Çift, 10 yıllık evliliklerini iki gün önce tek celsede sonlandırdı. Demet Şener'in çocuklarıyla yalnız tatil yapması da bu iddiayı güçlendirdi.

segsert_7701.jpg

İrem ve Ömer adlı 2 çocuğu olan çift, boşanacakları iddialarını sürekli yalanlıyordu. Demet Şener'e ihanet ettiği iddia edilen İbrahim Kutluay'ın haftanın belirli günlerinde kendine ait başka bir evde kaldığı da söylentiler arasındaydı.
---------------------------------------------------------------------------------
Demet Şener, 10 yıllık eşi İbrahim Kutluay'dan boşandığıyla ilgili iddialara 'Bizi ayırmaya çalışmaktan bıkmadılar' diye isyan etti.

Son 1 yıldır haklarında sürekli "Boşanıyorlar" şeklinde haberler çıkan Demet Şener ile İbrahim Kutluay'ın bu kez de evliliklerini resmen sonlandırdığı iddia edildi.

İddiaya göre; Kutluay çifti birkaç gün önce Bursa'da görülen bir davayla evliliklerini gizlice noktaladı. Hatta Demet Şener'in boşanırken gizli bir protokole imza attığı bile iddia edildi.

Bu haberler üzerine Demet Şener şunları söyledi: "Biz artık açıklama yapmaktan bıktık insanlar bize ayırmaya çalışmaktan bıkmadı. Kesinlikle boşanma gibi bir durum sözkonusu değil. Bu haberler devam ederse yasal haklarımızı artık kullanma kararı aldık."

Son düzenleme:
Bıten ılıskılere hele hele evlılıklere cok uzuluyorum ben.Her bıtıs gereklılıgı olsada acıdır.Ozellıkle cocuk olunca cok daha kotu.Neden bosanmalar bu kadar arttı asıl bunu sorgulamak lazım.Evlılıkler neden yurutulemıyor :KK43::KK43::KK43:

hayır bide niye faturası demet şenere kesiliyır ki yıllardır...
silah dayamadı ya alnına evlenşcwz diye...
ikisi de suçlu ama atar yapan yine erkek...

Ortada cocuk olunca biten evlilikler daha zor oluyor. .Bu camiada evli kalmak mı zor anlamadım..:KK43: Her gecen gün boşanma oranı artıyor...Ciddi bir sorun bence bu ...

çocuklar ıcın uzucu demet sener ıcınse ıyı olmus dıyorum..ılahı adalet dıye bır sey var.................

Bu ünlüler için 10 yıl çok üzün süre

normalde üç beş ay bilemedin bir iki yıl sürerdi bunlar rekor kırmış sayılır.

ibrahim kutluay haberi yalanlamış hala birlikte yaşıyoruz demiş iyide o zaman bu haberler nasıl çıkıyor çiftler ilk önce yalanlıyor sonra bir bakıyorsunuz ki boşanmışlar genelde böyle oluyor
ünlüler camiasından bukadar uzun süre evli kalmak 5-10 yıl gibi gerçekten rekor henüz 30 lu 40 lı yaşlarda olunca ne olsa daha yaşlanmadım diye çok umursamıyorlar yeni birini bulurum nede olsa belli bir yaşa geldikten sonra görürsünüz bunları evlendikleri kişiyi bırakmazlar
2015 yılı emre altuğ çağla şikel ayrılıgıyla başladı ve öylede tam gaz gidiyor ne çok insan boşandı şu son 1,5 ayda

Ayrıldıkları günden bu yana İbrahim Kutluay'a şarkılar besteleyen(!) Demet Akalın artık zirve yapar yeni şarkıları ile. Hazır yaz da kapıda. Kop kop :KK47:

demet şener evinin kadını olmuştu evlendikten sonra, inşallah eski günlerine dönmez gerçi mankenlik içinde yaşı geçmiş

X