Demir Demirkan'a tüm kadınlar öfkeli

ema1

Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr
Pro Üye
10 Ağustos 2009
26.008
18.153
m.ahaber.com.tr/magazin/2015/09/21/demir-demirkana-tum-kadinlar-ofkeli
Demir Demirkan'a tüm kadınlar
öfkeli
Magazin
21.09.2015
Demir Demirkan, 'Günahı Boynuma'
adlı yeni şarkısının reklamını
Sertab Erener'le yapmak istedi. 18
yıllık eski aşkının kendisini
depresyona sürüklediğini dahi
söyleyen Demirkan'a ünlü-ünsüz
tüm kadınlar oldukça öfkeli!
Demir Demirkan, yeni albümünün
reklamını yapmak için Sertab
Erener'le yaşadığı 18 yıllık aşkı
deyim yerindeyse çöpe attı!
Erener'in 2 ay konuşma yasağı
koydurttuğu Demirkan, yasak biter
bitmez röportaj verdi. Erener'le
ilişkisinin son döneminde
'antidepresan ilaçlar' kullanmaya
başladığını hatta bu yüzden panik
atak bile olduğunu söyleyen Demir
Demirkan, daha da ileri gitti!
'AYRILMASAYDIM ÖLECEKTİM'
"Sertab Erener'le birlikteyken
yaşayan bir ölüydüm" diyen şarkıcı,
ekledi: "Kıyakçılığın sonu ayakçılık
gibi bir şeye dönüştü. Ben sonunda
Sertab'ın nesi olduğumu bilemez
hale gelmiştim, sevgilisi miyim, iş
arkadaşı mıyım, ortağı mıyım,
çalışanı mıyım, elemanı mıyım?
Eğer ayrılmasam ölecektim!"
'BEŞİK KERTMESİ GİBİYDİK!'
Demir Demirkan, 18 yıllık ilişkisi için
"Beşik kertmesi gibi bir şeydi"
deyip yaşadığı aşkı 'proje
birlikteliğine' benzetti. Demirkan,
"Günahı Boynuma" isimli yeni
şarkısını Sertab Erener'den
ayrıldıktan sonra kendisine yapılan
eleştiriler üzerine yazdığını
söyleyerek de asıl amacına ulaştı.
Albüm tanıtımı için hem kendisini
hem de Sertab Erener'i küçük
düşüren şarkıcıya, kadınların tepkisi
ise büyük.
Esra Erol'un Demirkan için
yazdıklarına katıldığını söyleyen
Demet Akalın, ekledi: "Ayıp be
kadın daha yeni evli. Kendisinin
gerçek yüzünü görmüş olduk" dedi.
YUH!
Türkiye'nin en çok izlenen kadın
programına imza atan Esra Erol da
Demir Demirkan'ın açıklamalarına
tepkisiz kalamadı. Erol, Demirkan
için şöyle dedi: "18 yıllık ilişkisi
Sertab Erener için 'beşik kertmesi
gibiydi' demiş. 18 yıl aklı
neredeymiş acaba! 18 yıl dile kolay
bir şeyler yaşayacak, sonra da 'proje
birlikteliği' diyeceksin yuh! İnsan
kendine hakaret etmez! Sinirle
okudum röportajı! Kadınlar çok
daha güçlüler, ilişkilerin başlangıcı
ve bitişinde yaşadıklarının
arkasında duyguları ile hareket
ediyorlar! Pazarlıkçı olan
sanırım böyle erkekler!"
KADINLAR BOMBALADI
BÖYLE ayrılınca hiç susmayan
sevgili, düşman başına.
PSİKİYATRİSTİM ve 10 yıldır bu
alandayım. Panik atağın ayrılıkla
geçtiğini ilk kez Demir
Demirkan'dan duydum!
ADAMIN söyledikleri tam bir
skandal. Bir 'adam' kendisine ancak
bu kadar zarar verebilir. Saygımdan
da hala 'adam' diyorum.
BEŞİK kertmesi olurken aklı
neredeymiş? Yeni projeleri için
reklam kokan işler.
demir Demirkan da olsan, kalıcı bir
tarzın da olsa iyi işler de yapsan
olmayınca olmuyor şu adamlık!
Yeter ki onursuz olmasın aşk...
BENİM bile kalbim kırıldı okurken...
YENİ evlilik yapmış, eski sevgili ile
magazin üzerinden reklam yapmak
iğrenç!
ALLAH kimseye Demir Demirkan
hadsizliğinde eski sevgili vermesin.
Takvim
Paylaş

Neden kadınlar öfkeleniyor anlamadım,adam sadece ayrılmış aldatmamış etmemiş. Röportajını okudum sertab erener'le ilişkileri miadını doldurmuş bunu açıklamaya çalışmış. Adama söylenmedik şeyi bırakmadılar aylardır o da açıklamak zorunda kalmış. Hakaret etmemiş, saygısızlık etmemiş ee daha ne ? Sertab erener de gidip genç yakışıklı biriyle evlendi o zaman ona da tepki göstersinler demir' den gencini buldu hemen diye.demir demirkan sertab erener' le ilişki yaşadı diye grubundan kovuldu resmen, çok iyi bir gitarcıyken sertab' ın gölgesinde kaldı kendi tercihiydi sonuçta ama uyumsuz oldukları da gayet net görülüyordu dışarıdan hala adama saydırıyorlar sanki tüm ilişkiler ömür boyu sürmek zorundaymış gibi ne saçma.

Bir zamanlar sevdiğin kadının neden arkasından konuşuyorsun , bu erkekliğe yakışmaz ki ,ayrılmışsın sus, her karekterli erkek susardı ondan kadınların tepkisi , bencede kadınlar haklı, birde kadınlara dedikoducu derler
Neden kadınlar öfkeleniyor anlamadım,adam sadece ayrılmış aldatmamış etmemiş. Röportajını okudum sertab erener'le ilişkileri miadını doldurmuş bunu açıklamaya çalışmış. Adama söylenmedik şeyi bırakmadılar aylardır o da açıklamak zorunda kalmış. Hakaret etmemiş, saygısızlık etmemiş ee daha ne ? Sertab erener de gidip genç yakışıklı biriyle evlendi o zaman ona da tepki göstersinler demir' den gencini buldu hemen diye.demir demirkan sertab erener' le ilişki yaşadı diye grubundan kovuldu resmen, çok iyi bir gitarcıyken sertab' ın gölgesinde kaldı kendi tercihiydi sonuçta ama uyumsuz oldukları da gayet net görülüyordu dışarıdan hala adama saydırıyorlar sanki tüm ilişkiler ömür boyu sürmek zorundaymış gibi ne saçma.

Bir zamanlar sevdiğin kadının neden arkasından konuşuyorsun , bu erkekliğe yakışmaz ki ,ayrılmışsın sus, her karekterli erkek susardı ondan kadınların tepkisi , bencede kadınlar haklı, birde kadınlara dedikoducu derler
İyi de adama söylemediklerini bırakmsdılar yok eski aşkı için sertab erener' i terketti vs. dedikleri için o da açıklama yapmış aldatmadım o ilişkide mutsuzdum ayrıldım eski lise aşkımı buldum vs. demiş. Adamı kendini anlatmak zorunda bıraktılar o da açıklamış, beşik kertmesi lafıyla da genç bir delikanlıyken başlayıp orta yaşa kadar süren bir ilişkiden Dem vurmuş, meryem uzerli hangi korunma yöntemini kullandıklarına kadar anlatıp bebeğinin babasına söylemediğini bırakmazken herkes ona acıyor ama bir ünlü erkek geçmiş ilişkisiyle ilgili konuşunca ne nankörlüğü kalıyor ne birşeyi. Demir demirkan babamın oğlu değil ama ben bu çifte standartı kadınların hatta zaman zaman benim de tüm ilişkilerin sonsuza kadar sürmesi için gerekirse benliğinden vazgeçmesi karşısındakinden de bunu beklemesi çok itici bir durum burada bir derdim var da bile buna benzer konular okuyoruz yani.

İyi de adama söylemediklerini bırakmsdılar yok eski aşkı için sertab erener' i terketti vs. dedikleri için o da açıklama yapmış aldatmadım o ilişkide mutsuzdum ayrıldım eski lise aşkımı buldum vs. demiş. Adamı kendini anlatmak zorunda bıraktılar o da açıklamış, beşik kertmesi lafıyla da genç bir delikanlıyken başlayıp orta yaşa kadar süren bir ilişkiden Dem vurmuş, meryem uzerli hangi korunma yöntemini kullandıklarına kadar anlatıp bebeğinin babasına söylemediğini bırakmazken herkes ona acıyor ama bir ünlü erkek geçmiş ilişkisiyle ilgili konuşunca ne nankörlüğü kalıyor ne birşeyi. Demir demirkan babamın oğlu değil ama ben bu çifte standartı kadınların hatta zaman zaman benim de tüm ilişkilerin sonsuza kadar sürmesi için gerekirse benliğinden vazgeçmesi karşısındakinden de bunu beklemesi çok itici bir durum burada bir derdim var da bile buna benzer konular okuyoruz yani.
Bende şok oldum bu mılletın tepkısıne,ıkımızde bişey mi kaçırdık

demir demirkan iyi bir müzisyen yıllardır sertap erenerin albümüne olan katkıları hiç tartışılamaz kimse adamın müzisyenligine laf atmasın yok sertap erener sayesinde buralara gelmiş diyenler felanda var sosyal medyada yavhu adamın açıp bir biyografisini okuyun ilk önce ondan sonra konuşun
18 yıl bir ilişki yaşamışlar ve bu adam bu kadınla birlikte olmaya başladıgında daha çok gençti aradaki yaş farkınıda düşünün iyi kötü zamanları elbet olmuştur ama ben o ropörtajdan şunu çıkardım sertap demiri birliktelikleri boyunca bence iyi sindirmiş demir sertabın hep gölgesinde kaldı hep bir tarafın yaptıgı fedakarlıklarda o ilşki bir zaman sonra kopuyor bunda da böyle oldu ayrıca demir demirkan sertap ereneri aldatmadı bir şey yapmadı kimse sertap 3-5 ay sonra nispet olsun diye kendinden 20 yaş küçük biriyle evlenince ses çıkarmıyorda adama bir ton laf saydırıyor söylediklerine kızanlarda var ama haklı bulanda çok kişi var

X