Denemeler

MeseZeytini

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
196
37
Merhaba arkadaslar
Ben evde hazirlaniyorum kpssye amayarginin tg denemelerine giriyorum .fakat cok calismama ragmen netlerim gk gy toplam 50, egitim 42 civarinda. Henüz konular yeni bittigi soru pratigim olmadigi icin mi boyle sizce, yoksa durum vahim mi? Puan olarak 63 falan geliyor genelde. Ztn 3 sinava girdim simdiye kadar. Bolum turkce ogrt. En az 85 almam lazim. Yorum yaparsaniz sevinirim, sizin denemelerinz nasil gidiyor?

bende en son ki deneme den 60.044 almışım moralim baya bozuldu sınav ekimde ozamana kadar illaki yükselir diyo herkes konular flan da bıtmedı zaten bizim daha dünya görcegımız şey var ama ister ıstemez ınsanın motıvasyonu düşüyor bi

Merhaba arkadaslar
Ben evde hazirlaniyorum kpssye, yarginin tg denemelerine giriyorum .fakat cok calismama ragmen netlerim gk gy toplam 50, egitim 42 civarinda. Henüz konular yeni bittigi soru pratigim olmadigi icin mi boyle sizce, yoksa durum vahim mi? Puan olarak 63 falan geliyor genelde. Ztn 3 sinava girdim simdiye kadar. Bolum turkce ogrt. En az 85 almam lazim. Yorum yaparsaniz sevinirim, sizin denemelerinz nasil gidiyor?
sınavınız mayıs sonunda.
çok çalışmaktan ziyade verimli çalışın. eğer yerinizde sayıyorsanız farklı yollar deneyin. mesela belki okuyarak yada çok soru çözmek sizi ilerletmiyordur. video izlemek belki daha iyi kavramanız için. (sadece öneri, siz yapıyor da olabilirsiniz)
eğitimden 50 60 belkide daha fazla yapmanız gerekiyor sanırım.
moralinizi bozmayın.

sınavınız mayıs sonunda.
çok çalışmaktan ziyade verimli çalışın. eğer yerinizde sayıyorsanız farklı yollar deneyin. mesela belki okuyarak yada çok soru çözmek sizi ilerletmiyordur. video izlemek belki daha iyi kavramanız için. (sadece öneri, siz yapıyor da olabilirsiniz)
eğitimden 50 60 belkide daha fazla yapmanız gerekiyor sanırım.
moralinizi bozmayın.
benim için de bişi önerseydinn :KK47::KK70:

Merhaba arkadaslar
Ben evde hazirlaniyorum kpssye, yarginin tg denemelerine giriyorum .fakat cok calismama ragmen netlerim gk gy toplam 50, egitim 42 civarinda. Henüz konular yeni bittigi soru pratigim olmadigi icin mi boyle sizce, yoksa durum vahim mi? Puan olarak 63 falan geliyor genelde. Ztn 3 sinava girdim simdiye kadar. Bolum turkce ogrt. En az 85 almam lazim. Yorum yaparsaniz sevinirim, sizin denemelerinz nasil gidiyor?
Canım benim de aynı seninkiler civarında geliyor benim daha çok ders ve konu eksigim var ama sınava da az kaldı yükselmesi lazım netlerimizin ama nasıl olacak bn de bilmiyorum

Merhaba arkadaslar
Benim de 85+ alman lazım bölüm fels grubu ogretmnligi. Bu puan için hangi dersten kaçar net yapmamız gerrkio

senin için eski önerdikleri mi mesaj atayım yine sana :)
teşekkürler canım mail de de duruyodu attıgın şyler hep onlara da bakmıstım ben valla bi kurtulaydık bizde Tubiyle hala uğraşıyoruz işte sınav son ve son denememiz artık inşallah bu sefer olur bizlere dua et berfoşş ya :KK43:

teşekkürler canım mail de de duruyodu attıgın şyler hep onlara da bakmıstım ben valla bi kurtulaydık bizde Tubiyle hala uğraşıyoruz işte sınav son ve son denememiz artık inşallah bu sefer olur bizlere dua et berfoşş ya :KK43:
kuzum ozaman çalışma şeklini değiştir. yani demekki bu yol sana fayda vermiyor.
zor walla ama yapılmayacak birşey değil. benim kız kardeşimde 83le atanamadı. heryıl puanlar artıyor

kuzum ozaman çalışma şeklini değiştir. yani demekki bu yol sana fayda vermiyor.
zor walla ama yapılmayacak birşey değil. benim kız kardeşimde 83le atanamadı. heryıl puanlar artıyor
bu sene daha çok yüklenıyorum bir güne farklı ders de sıkıştırmaya çalışıyorum çözdüğüm soru sayısını fazla tutmaya çalışıyorum artık gerisi nasip kısmet diyorum cnm kardesın yenıden hazırlanıyomu naptı sahi ?

bu sene daha çok yüklenıyorum bir güne farklı ders de sıkıştırmaya çalışıyorum çözdüğüm soru sayısını fazla tutmaya çalışıyorum artık gerisi nasip kısmet diyorum cnm kardesın yenıden hazırlanıyomu naptı sahi ?
ümidini kaybetmeden bekliyor. Dua edin sizde inşallah

X