Deneyimli iş çözücü kadın erkek ilişkileri konusunda iyi arkadaşlardan yardım bekliyorum

legendary1

İnsanların bazılarını, hayvanların hepsini sever 🐠
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.778
3.400
Merhaba kızlar, sorum çok net ve kısa 5 yıllık ilişkim var öfke kontrolü olmayan, problemleri konuşmaktan kaçan, (özellikle sinirli anda) sinirliyken karşı taraf konuşunca bağırıp çağıran Bi insanla sevgili evli olanınız var mı be bu sorunu aşabilenler oldu mu aranızda ? İşin kötü tarafı bende de kontrol sorunu var normalde hiç öyle biri olmama rağmen öfke anında sanki beynim uyuşuyor mantığım sıfır ağzıma geleni sayıyorum

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, sorum çok net ve kısa 5 yıllık ilişkim var öfke kontrolü olmayan, problemleri konuşmaktan kaçan, (özellikle sinirli anda) sinirliyken karşı taraf konuşunca bağırıp çağıran (sus,kes) Bi insanla sevgili evli olanınız var mı be bu sorunu aşabilenler oldu mu aranızda ? İşin kötü tarafı bende de kontrol sorunu var normalde hiç öyle biri olmama rağmen öfke anında sanki beynim uyuşuyor mantığım sıfır ağzıma geleni sayıyorum
Hiç düzelen görmedim/duymadım.

Merhaba kızlar, sorum çok net ve kısa 5 yıllık ilişkim var öfke kontrolü olmayan, problemleri konuşmaktan kaçan, (özellikle sinirli anda) sinirliyken karşı taraf konuşunca bağırıp çağıran (sus,kes) Bi insanla sevgili evli olanınız var mı be bu sorunu aşabilenler oldu mu aranızda ? İşin kötü tarafı bende de kontrol sorunu var normalde hiç öyle biri olmama rağmen öfke anında sanki beynim uyuşuyor mantığım sıfır ağzıma geleni sayıyorum
Çok net

Keskin sirke küpüne zarar ikinizin de öfke kontrolü yok
birbirinizi yer bitirirsiniz

Böyle bir insanla beş yıl evli kaldım. Nişanlı iken görmezden geldiğim her şey on kat olarak karşıma evlenince çıktı. Önce kendimi eksik hissettim ve onun suyuna gittim. Sinirli iken sustum vs vs. Susunca da hiç bir şekilde saygısı kalmadı. Konusunca da şiddet. Ne yaptıysam düzelmedi. Bırakın ve kurtulun. 3 yıldır boşanma davası var, çözmek için uğraştığm yıllarıma acıyorum. Üzerimden büyük bir yük kalktı. DÜZELMİYOR.

Böyle bir insanla beş yıl evli kaldım. Nişanlı iken görmezden geldiğim her şey on kat olarak karşıma evlenince çıktı. Önce kendimi eksik hissettim ve onun suyuna gittim. Sinirli iken sustum vs vs. Susunca da hiç bir şekilde saygısı kalmadı. Konusunca da şiddet. Ne yaptıysam düzelmedi. Bırakın ve kurtulun. 3 yıldır boşanma davası var, çözmek için uğraştığm yıllarıma acıyorum. Üzerimden büyük bir yük kalktı. DÜZELMİYOR.
Peki sinirli anlarınız hariç aranız nasıldı sizi iyi hissettirdiği değer verdiğini anladığınız anlar oluyor muydu

İyiken mükemmel kavga ederken de ortalığın alev aldığı çok kalp kırılan bir ilişki bizimki önüne geçmek isriyorum bunun ya :KK43:

O alev alan kavgalar git gide yangın yerine döner
Birbirinizi yakar yıkarsınız

Heleki evlilik gibi sabır ve sorumluluk gerektiren durumda hiç iyiye gitmez

Siz kendi üzerinize düşeni yapın, otokontrolünüzü sağlamaya , sakin kalmaya çalışın. Sinirliyken konuşmayın, ortamı terk edin, sakinleşmeyi bekleyin. Sizle paralel olarak sevgiliniz de düzelmiyorsa ayrılın. İlerde dozu artar, fiziksel şiddet başlar.

Hiç düzeldiğini görmedim :KK12:

Siz kendi üzerinize düşeni yapın, otokontrolünüzü sağlamaya , sakin kalmaya çalışın. Sinirliyken konuşmayın, ortamı terk edin, sakinleşmeyi bekleyin. Sizle paralel olarak sevgiliniz de düzelmiyorsa ayrılın. İlerde dozu artar, fiziksel şiddet başlar.
Aaaa çok mantıklı değişimi önce kendimden başlayım ona da örnek olsun o zaman Bunu kesin yapacağım peki sizce ben kendimi değiştirmeye başladıktan ne kadar süre sonra onda değişiklik görmeye başlarım yani ne kadar beklemeliyim

Aaaa çok mantıklı değişimi önce kendimden başlayım ona da örnek olsun o zaman Bunu kesin yapacağım peki sizce ben kendimi değiştirmeye başladıktan ne kadar süre sonra onda değişiklik görmeye başlarım yani ne kadar beklemeliyim
Örnek olacağını sanmıyorum. Susturdum diye düşünme olasılığı çok daha fazla. Siz sessiz kaldıkça dozu da artacak

Eğer ayrılmayı düşünmüyorsanız profesyonel yardım alsın mutlaka. Hem de öyle sıradan birinden değil ciddi bir uzmandan. Siz de tabii. Ama erkeğin öfke kontrolü olmaması daha tedirgin ediyor insanı artık. Allah korusun aynı evde yaşayıp sorunlar artınca o kontrolsüzlük şiddete kolayca dönüşüyor. Bir kere olunca da sıradanlaşıyor o şiddet..

Örnek olacağını sanmıyorum. Susturdum diye düşünme olasılığı çok daha fazla. Siz sessiz kaldıkça dozu da artacak
Evet ben bundan da korkuyorum bide beni yapı olarak hiç alttan alma özelliği yok sevgilimle o kadar benzeriz ki sanki benim kız versiyonum iyi özelliklerimiz de aynı kötüler de ben bide Bi konu hakkında sessiz kalınca içim içime sığmıyor mutlaka lafımı söylucem hadi diyelim Bunu Bi şekilde kırdım dediğiniz gibi sindirdim diye de düşünebilir daha da üstüme gelebilir

X