Gelinbaşı ve Gelin Tacı Denizli'de en iyi kuaför?

b3bish

♥m3k♥
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
182
0
Denizli'de geLinbası icin biLdiginiz iyi bir kuaför var mı arkadasLarım?

ben istanbulda yasıyorum ama nisanlım denizlili. kuzenının dugunu icin gittigimizde forum camlıkta mehmet tatlı kuafore gittik ablalarımla birlikte. orda engin bey var ki zaten istanbuldaki mehmet tatlıdan gelmis, ücümüze de cok güzel topuzlar yaptı 30 liraydı topuz ama gelin bası fiyatını tam hatırlamıyorum . benim dugunum temmuzda denizlide olcak , kendisine yaptırmayı dusunuyorum sacımı tavsiye ederim ,

10temmuzmus dügünün gördüm simdi hayırLı oLsun tatLım :1hug: benimde 1agustosta ALLAh nasip ederse. DenizLi'ye gittigimde önerdigin kuaföre bakıcam.tesekkür ederim vereliniortak

kızLar hayırLı oLsun şimdiden,bende bi denizLiLiye varıcam in$... zemuszemus
benim içinde fikir oLdu bu ba$lık,orda oLucak düğün için... :lepi:
bu arada konuyLa aLakası yok ama,warmı dikkatinizi çeken adetLeri oLmazsa oLmazLarıı?isteme $ubatta oLcak,biz daha yoLun ba$ında sayıLırız...
:nazar:

saol canım benim,sonuçta yöreler farklı olunca merak ediu da insan...
a.s.

benim gelin başımı istiklal caddesindeki çağrı kuaför (Gülay abla) yapmıştı,hala herkes anlatır ne güzel bir saçın vardı diye,bekarlığımda da özel gece saçlarımı hep ona yaptırırdım.

10temmuzmus dügünün gördüm simdi hayırLı oLsun tatLım :1hug: benimde 1agustosta ALLAh nasip ederse. DenizLi'ye gittigimde önerdigin kuaföre bakıcam.tesekkür ederim vereliniortak

tesekkur ederim canım .
ikimizin de dügünleri gönlümüzce olur insallah .
dügün mekanına karar verdınız mı?
sen denizlide mi yasıcaksın evlendikten sonra?

kızLar hayırLı oLsun şimdiden,bende bi denizLiLiye varıcam in$... zemuszemus
benim içinde fikir oLdu bu ba$lık,orda oLucak düğün için... :lepi:
bu arada konuyLa aLakası yok ama,warmı dikkatinizi çeken adetLeri oLmazsa oLmazLarıı?isteme $ubatta oLcak,biz daha yoLun ba$ında sayıLırız...
:nazar:

hayırLı oLsun canIm önceLikLe. biz o safhaLarı cok sükür gecirdik :eek: aaaa bu da nesi diyecegimiz ,iLginc hic bi adetLeriyLe karsıLasmadık.yaLnız yöreseL konusmaLarı biraz degisik kaydirigubbakcemile3 ona da zamanLa aLısıyosun yerimseniben

tesekkur ederim canım .
ikimizin de dügünleri gönlümüzce olur insallah .
dügün mekanına karar verdınız mı?
sen denizlide mi yasıcaksın evlendikten sonra?

amin cicim ins. :Saruboceq:
evet dügün mekanımıza karar verdik ve tuttuk.daha dogrusu orada katipogLu diye bir yer varmıs.bu isLetmenin sahipLeri nisanLımın aiLesinin tanıdıkLarıymıs,bizde orayı tercih ettik.hakkında pek biLgim yok ama ins kötü bi tercih oLmaz. ayrıca evet denizLide yasıcaz.
siz nereyi düsünüyorsunuz?

benim gelin başımı istiklal caddesindeki çağrı kuaför (Gülay abla) yapmıştı,hala herkes anlatır ne güzel bir saçın vardı diye,bekarlığımda da özel gece saçlarımı hep ona yaptırırdım.

a.s. önerin icin tesekkürLer

amin cicim ins. :Saruboceq:
evet dügün mekanımıza karar verdik ve tuttuk.daha dogrusu orada katipogLu diye bir yer varmıs.bu isLetmenin sahipLeri nisanLımın aiLesinin tanıdıkLarıymıs,bizde orayı tercih ettik.hakkında pek biLgim yok ama ins kötü bi tercih oLmaz. ayrıca evet denizLide yasıcaz.
siz nereyi düsünüyorsunuz?

güzel ve şık bir yere benziyor insallah gönlünce olur düğünün.
biz istanbulda yasıcaz
dügün icin de benim akrabalarım istanbuldan gelicek kalma sorununu da aynı yerde halletmek amacıyla otelde yapmayı düsündük ya colossae da olcak ya da anemon da ama kararsızım onlar colossaeyi daha cok istiyor sanki ben anemonu daha cok begendim gibi otel olarak .

güzel ve şık bir yere benziyor insallah gönlünce olur düğünün.
biz istanbulda yasıcaz
dügün icin de benim akrabalarım istanbuldan gelicek kalma sorununu da aynı yerde halletmek amacıyla otelde yapmayı düsündük ya colossae da olcak ya da anemon da ama kararsızım onlar colossaeyi daha cok istiyor sanki ben anemonu daha cok begendim gibi otel olarak .

evet evet hatırLadım simdi bi basLıkta okumustum.colossae nin fotoLarına baktım güzeL görünüyor.anemona gitmedim ama buLundugu yer kapaLı bi aLan gibi.yani sanki iki dag arasında cukurda kaLmıs gibi.istanbuLda ayrıca dügün oLmayacak mı?

evet evet hatırLadım simdi bi basLıkta okumustum.colossae nin fotoLarına baktım güzeL görünüyor.anemona gitmedim ama buLundugu yer kapaLı bi aLan gibi.yani sanki iki dag arasında cukurda kaLmıs gibi.istanbuLda ayrıca dügün oLmayacak mı?

olmayacak gibi duruyor simdilik, nisani baya dugun gibi yaptik baya masraf yapti aílem , tekrar masrafa degecek mi bilemiyorum. cok da kararsizim hayatta bir kere oluyor en guzeli olsun istiyorsun , evimden de gelinlikle cikmak istiyorum ama daha cok kina gibi bir sey olcak sanirim yani kina sonra belki arkadaslrimla bir yere eglenmeye giderim . istanbulda olursa gonlumdeki yerlerle cebimdeki miktar uyusmuo :)

Siz gelin başı demişssiniz ama bende saçLarımı boyatmak istiyorum iyi kuaför lazım yaa :KK43: güvenemıyorum kımseye de..:s

ohaoldumsmile

selam kızlar konu eskıymıs ama ben guncellemek ıstıyorum ınsallah goren olur, bana denızlıde porselen akmayan makyaj yapacak ve gelınbası yapacak ıyı bı kuaför lazım önerınız var mı????

selam kızlar konu eskıymıs ama ben guncellemek ıstıyorum ınsallah goren olur, bana denızlıde porselen akmayan makyaj yapacak ve gelınbası yapacak ıyı bı kuaför lazım önerınız var mı????

arkadaşımın tavsıyesıyle şahin olmezden randevu almım porselen makyaj saç 150 tlçok övuyorar çocuk cok yeteneklı ufak tefek ama:)))gitmek gırmek ısteyen olursa ozelden telini verebılırım kartı vardı benede bende makyajın rengine ve saç modelıne karar veremedım gercı provası olcak ama

arkadaşımın tavsıyesıyle şahin olmezden randevu almım porselen makyaj saç 150 tlçok övuyorar çocuk cok yeteneklı ufak tefek ama:)))gitmek gırmek ısteyen olursa ozelden telini verebılırım kartı vardı benede bende makyajın rengine ve saç modelıne karar veremedım gercı provası olcak ama

canım fıyatı cok uygunmus bende karar weremedım yarım topuz mu tam topuz mu :/

bende uzun süre Denizli'de kaldım.Şıkır Şıkır hair dizayn'ı tavsiye ederim.Adalet mahallesinde.

Selam arkadaşlar konuyu üzerinden geçildiği için tekrar fikir almak istiyorum. İst. Yaşıyorum ve mayıs sonu denizliye gelin olucam. Ve saç ve makyaj konusunda oldukça tedirginim. Gidebileceğim en iyi kuaförü arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İnternetten araştırdım mehmet tatlı diye bir yer var ama yaptıranların yorumları oldukça önemli şimdiden teşekkürler

X