Depremden sonra Denizli'ye yerleşiyoruz, kiralık ev sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shewastwenty

Hoşça bak zâtına
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2019
172
214
Merhabalar. Acil bir durum olduğu için direkt konuya girmek istiyorum. Eşimle ben avukatız, 1.5 yıldır benim memleketim olan Kahramanmaraş'ta işimizi yürütüyorduk. Malum büyük felaketten sonra evimiz ağır hasar aldı, eşyaları ancak çıkartabildik. Birçok yakınımı kaybettim, bizim için artık orda bir yaşam mümkün görünmüyor. Bu sebeple eşimin memleketi olan Denizli'de yeniden bir hayat kurma gayesindeyiz. Ancak maalesef ev kiraları Ankara ile yarışıyor burda. 8 binden aşağı bize uygun düşecek bir ev ilanlarda yok.
7 aylık hamileyim, yoğun üzüntü sebebiyle sürekli erken doğum endişem var. Bu yüzden bebeğim doğmadan önce evimi kurmak, psikolojimi biraz olsun toparlamak istiyorum.
Kesinlikle bedelsiz bir iyiliğin peşinde değilim.
Yalnızca evinin değeri kadar kiraya verecek olan vicdanlı bir ev sahibi bulmayı ümit ediyorum.
Buralarda anladığım kadarıyla evler ilana koyulmadan tutuluyor, bu sebeple Denizli'de olup çevresinde kiralık/boşalacak aileye uygun, temiz bir ev gören olursa konuya yazmasını rica ediyorum. (Henüz önümüzü göremediğimiz için 4 bin civarı bizim için uygun olacak.) Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Çok geçmiş olsun, başınız sağ olsun🙏umarım tez vakitte bir ev bulur, bebeğinizi yeni evinizde huzur içinde büyütürsünüz.

Konunuzu kapatıyorum ama daha çok üye görsün diye aktif olan diğer konunuzu izninizle duvarınıza ve duvarıma ekleyeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X