Anket Depresyon

nekadef

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2022
8
0
31
Arkadaşlar merhaba ben 2 ay önce doğum yaptım ve sürekli üzüntülüyum içim parçalanıyo sanki ölcek gibiyim yaşayan varmı yardımcı olun lütfen yardımcı olun

Arkadaşlar merhaba ben 2 ay önce doğum yaptım ve sürekli üzüntülüyum içim parçalanıyo sanki ölcek gibiyim yaşayan varmı yardımcı olun lütfen yardımcı olun
Lohusa sendromu ma mi girdiniz. Olan birsey cunku. Yardim alin cok kotu oluyorsaniz. İlerlemesin

Gemiyo delircem galiba delircem sürekli üzüntülüyum napicami bilmiyorum

Gemiyo delircem galiba delircem sürekli üzüntülüyum napicami bilmiyorum
Çok geçmiş.olsun muhtemelen Bi depresyondasiniz Bi yardım.alin bence bu dönemi.rahat atlatmanizi sağlar ne gibi sikintilariniz.oluyor bu arada bebisiniz kaç.aylik

Sürekli üzüntülüyum delircek gibi oluyorum bebeğime bile bakamıyorum artık annem bakiyo aklımdan olur olmaz hersey geçiyo

Bebeğim 2 aylık daha çok küçük bana ihtiyacı var ama ben ona bakamıyorum doktora gittim redapra ve paxera verdi 1 hafta oldu işte gideli

Merhaba doğum yaptığınıza göre artık ilaç kullanmanızda bir sakınca yok. Bir psikiyatriste başvurup ilaca ve psikoterapiye başlayabilirsiniz. Merak etmeyin geçecektir.
Arkadaşlar merhaba ben 2 ay önce doğum yaptım ve sürekli üzüntülüyum içim parçalanıyo sanki ölcek gibiyim yaşayan varmı yardımcı

X