Derdim, pencereme konan kuş..

Merhaba hanımlar. Benim penceremde kus yuva yapmaya çalışıyordu bende kıyamadım o pencereyi artık kullanmadım ve yuvasını yaptı. Fakat bugün birisi, eğer o yuvayı yikmazsam, bitlenecegini ve bitlerin içeriye geleceğini söyledi. Çok çok hassasım bu konuda ve söylediğinden beri vücudum kaşınıyor. Şimdi baktım biraz yakından yumurtası bile var , nasıl kiyabilirim ki 😟 ama öbür tarafta ya bitlenirse ve içeriye gelirse bitler. İki pencereli orası ben kuşun olduğu tarafın penceresini açmıyorum fakat yanındakine aciyorum, hani açma derseniz de o açık olmayınca içerisi dayanilacak gibi değil esmiyor. Ne yapabilirim fikriniz var mı?
Kuşun olmadigi havalandırma icin actiginiz pencere önünü sok sık ilaçlayin bsiey olmaz
Ve bence de bit mi bilemiyorum ama kuşlar bisey salıyor bizimde askılga konmuştu askılıkta da beyaz çsmasir vardı tğm camaşırımda ufacık böcekler yürüyordu ama kuşun kakasindaydı yani kakada ds binlerce kücük böcek vardi sskılıgı ve tüm camasırları yıkadım🤷🏻‍♀️Cok korkmuştum evi sarar diye ilaçladık balkonu

Hayvan biti insana geçmez ki . Nasıl geçsin ki camdan eve mi atlayacaklar. Bırakın büyüsünler
Atlıyorlar maalesef. Bizim balkondaki yuvadan geliyor pire. Balkonu açmadığımızda gelmiyor ama kapıyı açtığımız günlerde kapının önündeki koltuğa oturduğumuzda kaşınmaya başlıyoruz. Psikolojik de değil, bacağımda gezerken zıplarken gördüm. Tüm yaz orayı açmadık.

X