Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Derdim yuzumdeki lekelerr

Dert bende derman sende

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
2.203
5.079
Kesin ban yiyecegim ama ne yapayim benim derdim de bu malesef. Yoneticilerimizden çok çok rica ediyorum en azindan bi 50 yorum filan alayım sonra verin cezami lutfennnn!!!!
Arkadaşlar benim yüzümde çiller var baya koyu kahve. Güneş kremi kullanıyorum ama yazın renkleri çok koyulaşıyor kışın açılıyor.
Şimdi ben fondöten almak istiyorum ama koyu renk alırsam yüzümün geri kalan kısmı turuncu oluyor açık alsam lekeler kapanmıyor.
Beyaz tenliyim birde. Şimdi ben bu lekeleri nasıl kapatayim neyle kapatayim.
Loreal true match güzel bir fondaten diyorlar ama ben dışarı çıkamıyorum malum koranadan internetten soylesem yüzüme gidecek numarayi bilmiyorum.
Varmı sizin kapaticiligi yuksek bir fondöten öneriniz.
Çok pahalı olmayan maksimum 100 tl civarı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sorabilecegim başka kimse yok. Sayın yoneticilerim beni hemen banlamayin. Olur mu? lütfen!!!

İçinde kimyasal içeren hiçbir krem sorununuzu çözmez, bir süreliğine kapatır.

Sarı kantoron ve zeytinyağı kullanarak sarıkantaronyağı hazırlayın, ve gece yatmadan önce sürün yüzünüze, bebek yüzü gibi yüzünüz olur, lekesiz ve berrak

fondoten sürmeden önce , yani bazdan sonra çillerin üzerine bir kat kapatıcı geç.onun üzerine fondöten sür.yani baya fondöten sürermiş gibi o kapatıcıyı yay çillerin üzerine sonra beauty blenderla güzelce oturt yüzüne sonra fondoten sur

İçinde kimyasal içeren hiçbir krem bence sorununuzu çözmez.

Sari kantoron ve zeytinyağı kullanarak sarıkantaronyağı hazırlayın, ve gece yatmadan önce sürün yüzünüze, bebek yüzü gibi yüzünüz olur, lekesiz ve berrak
Gerçekten mi. Ben kantaron yagini evde kendim yapacagim an bendeki kantoron kurumuş ondan da olur mu bi bilginiz var mı. Yaşını bulamadik çünkü birde bir çok yerde kurusundan yapılır demisler

fondoten sürmeden önce , yani bazdan sonra çillerin üzerine bir kat kapatıcı geç.onun üzerine fondöten sür.yani baya fondöten sürermiş gibi o kapatıcıyı yay çillerin üzerine sonra beauty blenderla güzelce oturt yüzüne sonra fondoten sur
Aynen corrector paleti de alabilirsiniz. İlk önce çilleri kapatıp sonra fondöten sürmeniz daha mantıklı olur

Pirinç suyu da lekeleri açıyor diyorlar ama araştırmak lazım tabi
Onu da denedim ilk bi beyazlamis gibi oluyor sonra yine aynı. Maskeler pirinçler kremler hiç biri fayda etmiyor. En iyisi bu çiller le yaşamayı öğrenmek. Ama makyajla arada sırada kapatsam ona da razıyım. Zaten çok makyaj yapan biri değilim. Yaptım mı en azından şöyle temiz iş olsun😊

New well derma kapatıcı, nerdeyse bütün kozmetikçilerde var. Baya koyu kıvamlı ve dövme dahi kapatabilirsin kapatıcılığı aşırı yüksek. Yalnız marka bana hiç güven vermiyor, çok nadiren çok büyük sivilcem filan çıkarsa nokta kadar kullanıyorum. Düzenli kullanımla cildiniz nasıl olur bilemedim. Belki özel günlerde kullanırsınız.

Öncelikle çilleri ben de çok severim.Ben de yok ama en yakın arkadaşımda var o da sevmiyor ama ben ona çok yakıştırıyorum.Güneş kremi kullanmaya devam edin kesinlikle.Gün içinde yeniliyor musunuz?2-2buçuk saatte bir yenilemek geriyor tabii ki de.Ev içinde sürme mevzusu da var tabii tartışmalı ama uzman dermatolog Ömür Tekeli mesela diyor ki evde gündüz görebiliyorsanız eve güneş ışınları giriyordur ve evde de güneş kremi sürmelisiniz.SPF değeri daha yüksek bir ürün kullanabilirsiniz belki.Melanin baskılayıcı içerikler içeren ürünler kullanabilirsiniz.Niacinamid,c vitamini,arbutin,ahaler,azeleik asit,mulberry içeren ürünler.

X