Janna'nın butiği

Gidip deneme imkanın varsa dene canım.. Ama bayramda ben gidiyorum ve bayrama kadar bana siparişlerin verilmesi lazım yoksa yurtta olacağım ve parfümleri yanıma almayacağım. Ama ben hepsini sana kısaca tarif edeyim.
Calvin Klein Truth: çiçeksi ve hafif odunsu bir koku, temizlik kokuyor birde hugo boss'un jour pour femme parfümüne benziyor hafiften.
Bvlgari Rose Esentielle, tatlımsı gül&misk karısımı bir koku oldukça hafif her mevsime uyan bir tarzda. Cogu çicek kokusunda olan acımsılık bunda yok. Orta kalıcılıkta bir parfüm.
Guerlain Idylle eau sublime, biraz narciso rodriguez for her tarzı bir koku, diğer önerdiklerime göre daha çiçeksi.
Yves Rocher Tendre Jasmin, en güzel çiçek kokusu diyebilirim. Normalde çiçek kokularından pek haz etmem ama bana kendisini sevdirmişti. Zamanında abartıp şişelerce aldıgımdan buda dopdolu elimde kaldı:) cok temiz bir koku.

canım elimde noa, davidoff cool water ve moschino pink bouquet var, bunları kullanan birine hangisini öneririsin :KK68:

Bvlgari rose esentielle 70 tl ,

givenchy ange ou demon le secret 100 tl

calvin klein truth nin fiyatı nedir canım ?

Bu arada ben seni zebramo'dan da takip ediyorum ceketi alıp almama arasındaydım bugün, baktım satılmış :KK43:

Bvlgari rose esentielle 70 tl ,

givenchy ange ou demon le secret 100 tl

calvin klein truth nin fiyatı nedir canım ?

Bu arada ben seni zebramo'dan da takip ediyorum ceketi alıp almama arasındaydım bugün, baktım satılmış :KK43:
Canım one million yok bende :) Calvin klein hiç kullanılmamıştı o izmirdeki evimde 25 aralıkta gidicem. Eğer istersen oraya gittiğimde kargolarım :KK66: fiyatı buradan alırsan düz 60 yaparım. Ama zebramo komisyon aldığından orda daha fazla olur muhtemelen 65-68 civarı.
Givenchy ange ou demon le secret çok çok az kullanıldı mağazalardaki fiyatı malum zaten mizu da bile 220 lira. Ben düz 100 liraya veriyorum.

Bvlgari rose esentielle buradan alırsan düz 70 lira yine. Ama zebramo komisyon aldığından orda fazla fiyat verdim.
Hangi ceketi h&m olan mı :KK43: evet onu dün kargoladım hatta. Dünde güzellik paketi satıldı bugün de onu kargolayacağım.:)

Canım one million yok bende :) Calvin klein hiç kullanılmamıştı o izmirdeki evimde 25 aralıkta gidicem. Eğer istersen oraya gittiğimde kargolarım :KK66: fiyatı buradan alırsan düz 60 yaparım. Ama zebramo komisyon aldığından orda daha fazla olur muhtemelen 65-68 civarı.
Givenchy ange ou demon le secret çok çok az kullanıldı mağazalardaki fiyatı malum zaten mizu da bile 220 lira. Ben düz 100 liraya veriyorum.

Bvlgari rose esentielle buradan alırsan düz 70 lira yine. Ama zebramo komisyon aldığından orda fazla fiyat verdim.
Hangi ceketi h&m olan mı :KK43: evet onu dün kargoladım hatta. Dünde güzellik paketi satıldı bugün de onu kargolayacağım.:)

canım dün zebramo dan aldım bir parfüm ama calvin klein de aklımda kalsın ben yine mesaj yazarım sana inşallah

Bol bol bollll satışlarrr

:KK68:

canım dün zebramo dan aldım bir parfüm ama calvin klein de aklımda kalsın ben yine mesaj yazarım sana inşallah

Bol bol bollll satışlarrr

:KK68:
Canım 25 aralık-3 ocak arası izmirdeyim o ara yazarsan kargolarım haberin olsun şimdiden aynı şey givenchy ve bvlgari parfüm içinde geçerli. Onlarda izmir de duruyorlar eğer ayırtma gibi bir durum olursa yanımda getiriyorum buraya. :) Daha sonra 1 haftalık final haftam için ankaraya döneceğim ama 8 ocakta tekrardan izmire gideceğim 1 ay izmirdeyim 14 şubata kadar. :)

Canım 25 aralık-3 ocak arası izmirdeyim o ara yazarsan kargolarım haberin olsun şimdiden aynı şey givenchy ve bvlgari parfüm içinde geçerli. Onlarda izmir de duruyorlar eğer ayırtma gibi bir durum olursa yanımda getiriyorum buraya. :) Daha sonra 1 haftalık final haftam için ankaraya döneceğim ama 8 ocakta tekrardan izmire gideceğim 1 ay izmirdeyim 14 şubata kadar. :)

canım dün abarttım biraz alışverişi o yüzden kalsın boş yere taşıma olmazsa ben sana ulaşırım şubat gibi:)

Mania'yı ben daha cok benzetiyorum daline canım:)
merak ettım en kısa zaman denemem lazmm :)) peki canm odunsu ciceksi yada odunsu meyvemsi olarak hangi parfümler onerirsın tamamen cicek bana agır gelioo ama odunsu hafif tatlımsı olunca cok hos oluyoo ama son 2 senedir hamilelkti bebekti vs derken parfüm deneme bakma imkanım pek olmadı midem bulandıgı için :) yaza bi arkads almanyadan istedgim kokuyu getirtcekk senden önerilerini bekliyormm :*

merak ettım en kısa zaman denemem lazmm :)) peki canm odunsu ciceksi yada odunsu meyvemsi olarak hangi parfümler onerirsın tamamen cicek bana agır gelioo ama odunsu hafif tatlımsı olunca cok hos oluyoo ama son 2 senedir hamilelkti bebekti vs derken parfüm deneme bakma imkanım pek olmadı midem bulandıgı için :) yaza bi arkads almanyadan istedgim kokuyu getirtcekk senden önerilerini bekliyormm :*
estee lauder sensuous nude,marc jacobs daisy , chanel chance eau tendre,calvin klein beauty, burberry weekend,lacoste pour femme, thierry mugler alien,shiseido zen bu kokulara bakabilirsin :)

Kız o bildiğin dalin gibi kokuyo bebek bebek :p

Bende olmaz ama olurda bir yerden hediye falan gelirse mutlaka söylerim sana.:)
bayılıyorum yaa.
ben şunu keşfettim. içinde pembe biber olan bütün parfümler benim için yapılmış sanki
212 sexy , armani mania, chanel chance. hepsinde pembe biber var.

4 tane yeni ürün eklendii

yves rocher sıkılaştırıcı krem,stradivarius zımba detaylı deri ceket, siyah uzun kaban, leopar desenli şık bluz:KK73:

X