Derideki kucuk kirmizi noktalar

Bende ki tek tük değil bisürü birden çıktı sanırım dezenfektan kullanmaktan oldu doktor zaten cildimin aşırı kuru olduğunu falan dedi

Ama normalde de tek tük vardı hep bende ailemde de var hatta o yüzden sorun olacağını düşünmüyorum bide baya bi test yaptırdım ciğere böbreğe falan hep baktı doktor bi sorun yok

Bende de aynısı var bu küçük kırmızı noktacıklardan.Annemde de var yaklaşık 1 seneden beri .Sebebini öğrenince yazar mısınız ?

Bende de var bu noktalardan acile gittim gece fark edince doktor sırtımda çıkanları tirnagin ucuyla bastırdı korkma bunlar homojen mi öyle birşey dedi hatta doktor bak bende de var omuzundan koluna kadar vardı icimrahatladı resmen

Bakın omuzumdakileri cektim

Eklentiler

• 15975202885691751118227.jpg
    15975202885691751118227.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 565
Bendede cok var dr. Gittim bi anda bircok hem bunlar cikti hem Bencikti sikinti yok dedi gonderdi saka gibi.hicbir sonuc alamadim bnde kollarimda gogsumde sirtimda bisuru .

Bendede cok var dr. Gittim bi anda bircok hem bunlar cikti hem Bencikti sikinti yok dedi gonderdi saka gibi.hicbir sonuc alamadim bnde kollarimda gogsumde sirtimda bisuru .
Ben de salı günü gidicem nasip olursa benim dün yine çıkmış vucüdum un başka yerlerin de de. Benimde kolumda kasık bölgesinde bacakların üst bölgesinde çıktı.

Yani benim birden bire sebepsizce ciktilar tabi sebebi varsada kendim bilemem :) ama cogaldi kucuk kucuk. Bende 2 doktora gosterdim hic onemsemediler ciksin aman dediler de hala ikna olmadim tabiki. cok kucuk olduklari icin goremiyorlar oda biraz sorun cikartiyo fazla ustunde durmuyolar. dedigim gibi kirmizi tukenmez kalemle nokta konulmus gibi igne ucu batirmis gibi cok kucukler bazisi daha buyuk ama sayica bayagi bi fazlalar :KK43: kasinti yanma kanama agri yok seninde bu sekilde mi? birden mi cikti? ve hala artiyor mu?
Merhaba başlığı 2016 da açmışsınız ama aynı sorun bende de var.Siz ne yaptınız,nasıl bir çözüm buldunuz?Yardımcı olabilir misiniz?

bende de var geçmiş olsun aylardır zaten hastanelerdeyim, mideyle başladım, sonra geçmeyen ağız yaraları, heryeri gezdim tabi bu arada stres ve dert ediyorum, işi bıraktım kpss girdim falan derken ne yesem agzım yara oluyor bence bunlar stresin belirtileri ve alerjik alerji testi yapmak lazım. Zaten stres varsa vücut her şeye tepki veriyor, uzun zamandır direndim ama antidepresana başlayacağım sanırım :) geçmş olsun bence bşyımız yok annemde de varmıs, bzm kadar olmasa da başkalarına baktım onlarda da tek tğk var. Arkdsımın annesı yumurta yeyınce cok oluyorlarmıs

bende de var geçmiş olsun aylardır zaten hastanelerdeyim, mideyle başladım, sonra geçmeyen ağız yaraları, heryeri gezdim tabi bu arada stres ve dert ediyorum, işi bıraktım kpss girdim falan derken ne yesem agzım yara oluyor bence bunlar stresin belirtileri ve alerjik alerji testi yapmak lazım. Zaten stres varsa vücut her şeye tepki veriyor, uzun zamandır direndim ama antidepresana başlayacağım sanırım :) geçmş olsun bence bşyımız yok annemde de varmıs, bzm kadar olmasa da başkalarına baktım onlarda da tek tğk var. Arkdsımın annesı yumurta yeyınce cok oluyorlarmıs

Merhaba aynı problem bende de var daha önceleri 2-3 tane görmüştüm vücudumda ama önemsememiştim. Bu 2 aydır çok stresli bir dönemden geçiyorum birkaç gün önce bi baktım bütün vücudumda minik minik nokta ucu kadar bu kiraz benlerinden çıkmış. Bazıları çook küçük bazıları nokta ucu kadar ama sayıca çok fazlalar göğüs göbek sırt kol elimin üstü 😔😔 çıldırmalık oldum boyutları büyüyüp ya da sayıca artıp vücudumu kaplarsa diye. Cildiye gittim önemsiz diyor lazerle yakılır rahatsız olursan diyor ama lazerin iz bırakma ihtimali var mı emin olamıyorum nd yag lazermiş. Hormon değişikliğinde de olurmuş doktor doğum kontrol kullandın mı dedi ben 2 ay önce 2 ay kadar sivilceler için kullanmıştım bide bilmeden her gün adaçayı içiyordum o da östrojen içeren bi çay 🤦‍♀️
Kaç gündür yatıp kalkıp bunu düşünüyorum çözüm çare arıyorum adaçayını kestim başka neler yapılabilir bilen duyan var mı

X