Buzdolapları ve Derin Dondurucular Derin Dondurucu

ÇEKMECELİ Mİ ÜSTTEN AÇMALI MI?

• ÜSTTEN AÇMALI

OY: 0 0,0%
  • ÇEKMECELİ

OY: 16 100,0%

• Ankete Katılan
    16
Ben de ondan korkuyorum canım ya ha diyince yenisi alınan değişen Bi şey de değil ki acaba zamanla yetmiyor der miyim sandık tipine göre sandık sanki daha çok şey alır gibi o yüzden baya kararsız kaldım canım
Canım ben yeni evliyken 3 çekmeceli almıştım keşke daha büyük alsaymisim diyorum şimdi. Bir de brüt net diye lt yazar ona bak işte mesela 500 lt hacim gibi bazen 6 çekmece yazıyor ama benim 3 cekmecenin aldığını almaz sığ cekmeceleri lt düşük çünkü bir de muhakkak enerji tüketimi A++ gibi bir şeyler al dediğin gibi hemen alınmıyor yenisi uzun vadede daha tasarruflu olur

Çekmeceli kullanıyorum cok memnunum.Hatta ekmekleri bile hafta sonu alıp dondurup yemekten once mikrodalgada ısıtıp cikartiyorum sanki firindan çıkmış gibi oluyor.cekmeceli olunca yiyecek tipine göre de istifleyebiliyorsunuz.

Sevgili hanımlar, konumla ilgili yeterli cevaba ulaştım daha fazla mesaj yazmamanızı rica ediyorum. Çünkü konumda sadece dondurucu ile ilgili yazmama rağmen kurban ın dağıtımı, kurban alacak para yok dondurucu alacak para var gibi çok gereksiz konu dışı yorum geldi.. Sadece konum ile ilgilenmediğiniz için düzeltme yaptım yine olmadı. Sadece konum ile ilgili cevap vermek bu kadar zor olmamalı insanları bu kadar kolay deşemezsiniz. Burada konu açmamanın doğru bir karar olduğuna bir kere daha karar verdim.saygı duymanızı ve yazmamanızı rica ediyorum Sevgiler.
Şey kurbann gerekliliği o olduğu için öyle denlyor takma sen.. Allah kabul etsin

Sevgili hanımlar, konumla ilgili yeterli cevaba ulaştım daha fazla mesaj yazmamanızı rica ediyorum. Çünkü konumda sadece dondurucu ile ilgili yazmama rağmen kurban ın dağıtımı, kurban alacak para yok dondurucu alacak para var gibi çok gereksiz konu dışı yorum geldi.. Sadece konum ile ilgilenmediğiniz için düzeltme yaptım yine olmadı. Sadece konum ile ilgili cevap vermek bu kadar zor olmamalı insanları bu kadar kolay deşemezsiniz. Burada konu açmamanın doğru bir karar olduğuna bir kere daha karar verdim.saygı duymanızı ve yazmamanızı rica ediyorum Sevgiler.
Merhabalar🥰 tam aradigim konu. Ben de almayi dusunuyorm sizin gbi karar veremedim pek de anlamiyorm. Tekrar baslik acmak istemedim. Siz ne karar verdiniz acaba? Paylasirsaniz sevinirm🤗

çekmeceli çok iş görüyor ben bu sayfadan yararlanmıştım tavsiye ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
X