Derin Plan mı Endoskopik Yönte mi???

IrmakSafiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
19
15
43
Herkese Selam;
Araştırmalarıma göre Derin Plan SMAS yöntemi oldukça etkili fakat Laparoskopik Cerrahinin de gelişmesiyle birlikte oldukça zahmetli bir iş olsa gerek ki hekimler, derin plan yüz germe 'yi biraz daha arka plana atıyor...
Ankara' da Ozan Bitik, Antalya' da Gökhan Uğur derin plan ve duruma göre endoskopik de öneriyor...
İstanbuldan Dr. Zekeriya Kul, Ercan Karacaoğlu ve Ersin Ülkür endoskopik yöntemi oldukça destekliyor.
Fiyatlar çok fena...
Ama hepsinden fiyat aldım. Bu arada genelde Blrfaroplasti ve Jawline kombinasyonuyla ameliyatlar yapılıyor....
Şu ana kadar bunları öğrendim bana katkısı olan varsa lütfen yazsın 💌

Evet ama derin plant olmayan bir işlem çok geçici olur çünkü yaptıkları kası yukarı kaldırmayıp fazla olan deriyi almıyorsa sonuç geçici olur diye düşünenlerdenim. Gökhan hoca gizli yüz derin plant yapıyor sanırım Zekeriya hocanın uygulama resimlerini pek göremedim

Derin plant oluyor teknik başka biri deriyi cekiyor biri içindeki kasları da cekiyor yukarı

Merhaba, iyileşme süreci ve şuan ki durumunuzla ilgili bilgi verebilirmisin 🍀
Tabiki.. ilk bir kaç gün ağrı oluyor. Morluklar ve şişlikler ilk 5 gün devam ediyor. Sonrasında azalmaya başlıyor. 9. günümdeyim büyük oranda morluklarım azaldı ama yüzümdeki şişlikler devam ediyor. Dikişlerim 2 gün sonra alınacak. Kafa genel anlamda büyüdü sanki biraz tuhaf görünüyor :) zamanla düzelir umarım. Normal bir görüntüye kavuşmak için 2-3 ay beklemek gerek sanırım.

X