Dermapen yaptıranlar ve yaptırmayı düşünenler 2018

mervesunn66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
26
6
25
Merhaba arkadaşlar. Bende 3 yıl önce sivilceler vardı, roacctune kullandım geçti ama sivilce izleri kaldı, 2-3 tanesi hariç çok da belirgin değiller. Bu sitede çok gördüm bu dertlerden mustarip. Çözüm olarak lazer olsun peeling olsun deneyenler var ama lazerden kimse memnun değil.. O yüzden ben de Dermapen'i araştırdım.. Genel olarak Çok memnun kalan var bu uygulmadan.. Bir yorum gördüm, kadın mucize diyor, çukurlarım vardı %80 gitti diyor.. Ben o kadarın yarısına bile razıyım.. Yaptıran var mı bu uygulamayı, detaylı olarak yazar mısınız, teşekkürler..

Ben her sene 3 seans yaptırırım akne tedavisi gördüm sonra lekeleri kaldı kızamık gibi kırmızı kırmızı şiddetle tavsiye ederim farkı göreceksiniz

Rica ederim prple birlikte desteklersiniz sonra mis gibi cildiniz olur sabır sadece benim sol yanağım leke içindeydi şuan ben bile nerede ne var farketmiyorum bildiğim halde

Merhaba arkadaşlar. Bende 3 yıl önce sivilceler vardı, roacctune kullandım geçti ama sivilce izleri kaldı, 2-3 tanesi hariç çok da belirgin değiller. Bu sitede çok gördüm bu dertlerden mustarip. Çözüm olarak lazer olsun peeling olsun deneyenler var ama lazerden kimse memnun değil.. O yüzden ben de Dermapen'i araştırdım.. Genel olarak Çok memnun kalan var bu uygulmadan.. Bir yorum gördüm, kadın mucize diyor, çukurlarım vardı %80 gitti diyor.. Ben o kadarın yarısına bile razıyım.. Yaptıran var mı bu uygulamayı, detaylı olarak yazar mısınız, teşekkürler..
Altın iğneyi araştır şuanda daha etkili Ankara daysan gittiğim Özel Clnc Medilife ı öneririm ben 1 seans yaptırdım dermapen veya dermarollerden daha etkili araştır biraz krem veya vitaminler var onlarla da desteklersen cildin beslenir bir taraftan umarım istediğin sonucu alırsın.

X