Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
merhaba arkadaşlar ben dermapen uygulaması yaptırdım fakat,uygulamalar farklı sanırım,benim yüzümde kızarıklar oldu fakat 2 gün içinde geçti,başka bir merkezde uygulamayı tesadüfen gördüm ,orda yüz tamamen kanatılıyordu.görevli bayan kanama olmazsa sonuç alamazsınız dedi,ben 3 seans gittim hiç bir kanama olmadı,gözeneklerim çok açıktı ve kaz ayaklarım vardı,benim uygulamamı yapan bayana sorduğumda kanama sadece lekeli çiltlerde derine inildiği için olur dedi.kafam çok karıştı,boşuna mı ödedim o kadar parayı,herhangi bir değişiklikte yok yüzümde,konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Kızlar ben 2. Seansima gittim ve gerçekten fark etti büyük cukurlarim vardı neredeyse kapandilar daha 2 seansta ben çok umutluyum artık 4 haftada değil 2.5 haftada falan gidecem daha çabuk bitsin diye

merhaba arkadaşlar ben dermapen uygulaması yaptırdım fakat,uygulamalar farklı sanırım,benim yüzümde kızarıklar oldu fakat 2 gün içinde geçti,başka bir merkezde uygulamayı tesadüfen gördüm ,orda yüz tamamen kanatılıyordu.görevli bayan kanama olmazsa sonuç alamazsınız dedi,ben 3 seans gittim hiç bir kanama olmadı,gözeneklerim çok açıktı ve kaz ayaklarım vardı,benim uygulamamı yapan bayana sorduğumda kanama sadece lekeli çiltlerde derine inildiği için olur dedi.kafam çok karıştı,boşuna mı ödedim o kadar parayı,herhangi bir değişiklikte yok yüzümde,konuyla ilgili bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
Evet canım yüz tamamen kan içinde kalıyor ve benim doktorum kendi kanin. antioksidani var diye dermapenden sonra bi müddet kanli bir şekilde kuruyana dek bekletiyor kanı da emmesi gerekiyor cildin

bir seansa 400-500 tl vermektense dermapen'i 800-1000 tl arası bir fiyata kendiniz alın evde uygulayın rahat bir şekilde daha iyi bence.

Kesinlikle katılıyorum ben de dermarollerla evde devam ediyorum ilerde dermapen ile de olabilir kesinlikle seansı 400 lira alıyorlar ama evde de yapılabilir ben gittim gördüm püf noktalarını anladım bıraktım tedaviyi

Kesinlikle katılıyorum ben de dermarollerla evde devam ediyorum ilerde dermapen ile de olabilir kesinlikle seansı 400 lira alıyorlar ama evde de yapılabilir ben gittim gördüm püf noktalarını anladım bıraktım tedaviyi
Sizde nerde yaptirdiniz. Ben seansi 250 liraya anlastim.

İzmirde yaptırdım ben beklediğim sonucu alamayınca daha fazla param yanmasın diye bıraktım

Ben kesinlikle profosyonel birisinin yapması taraftarıyım kizlar sonra cildinize ciddi zararlar verebilirsiniz . ben 3. Seansima gittim skarlarin altına iğne yaptı 4. Seansta prp ile dermapeni birlikte uygulayacaz bu işlemin daha faydalı olacağını söyledi . ve ciddi şekilde faydasını görüyorum pişman olmazsınız deneyin kesinlikle

Merhaba arkadaşlar. Benim cildimde şuan yoğun sivilce ve sivilce lekeleri var. Sivilcelerimin çıkma sebebi hormonal ve şuan doğum kontrol hapı kullanıyorum. Dermapen tedavisi yoğun sivilceli cilde uygulanır mı? Ve bu tedaviden sonra tekrarlıyor mu sivilceler? Cildimin daha kötü olmasından korkuyorum:KK43: Lütfen yardımcı olur musunuz

Dermapen sivilceli cilde asla yapılmaz ayrıca sivilceyi engelleyen bi tedavi de değil

Benim cildimde de aktif sivilceler vardı dermapen yaptiracagimda doktorum sorun olmayacağını söyledi ben 4. Seansında gidecem ayriyeten krem de verdi geçti sivilcelerim doktoruna danis canım uygulanabiliyor

Peki sonrasında ciltte çok kızarma oluyor mu aktif sivilce bölgesinde? Ve şuan yeni oluşan sivilceler varmı cildinizdee

Cildin genelinde kizarma oluyor zaten 2 3 gün icerisinde geçiyor. Benim yüzümde sürekli sivilce çıkıyordu zaten su an önceki bölgede olmasa da çıkıyor ciltten cilde değişir . ayrıca sürekli sivilce çıktığı için doktor sivilce altlarına iğne falan uyguladı

Burdan dermapen yaptiracaklara sesleniyorum. Öyle sacmasapan,merdivenalti denebilecek yerlere gitmeyin.Konu cildiniz. Iyi arastirin. Bende yaptiriyorum.3.seansimi dun oldum. Makyajsiz bile makyaj yapmis gibi oluyosunuz. Ve bu 1 2 gunluk degil, devamli. Onun icin iyice arastirin. Internetten.

Kızlar yazmayı unuttum 4. Seansa gittim prp ile dermapen yaptik geçen 3 ayima yandım neden daha önce ikisini beraber yaptırmadım diye. Yaptırmayı düşünenlere tavsiyem kesinlikle ikisini beraber kullanın çok güzel bir yöntem kendi kaniniz alınıyor işleniyor serum haline geliyor dermapen yaptırırken kullanılan serum yerine bu kullanılıyor hemen farkı gördüm burnumun üstünde siyah noktalar vardı onlar bile gecti ayrıca doğal bir anti aging sonraki seanslarimda ikisini bir kullanacaz

X