Çatlaklar Dermapen

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Merhaba, ben dermapenimi alibaba daki bir ureticiden getirtmistim.search kismina dermapen veya electric motor pen gibi tanimlarla yazarsan bulabilirsin fakat dolarin yukselisi epey fark ettirir rakami:KK43:ignelerini ise turkiyedeki dermapen satisi yapan siteden aldim, ayri posetler icerisinde. sterilizasyon icin alkol ve oksijenli su kullanabilirsin sanirim.yine baska fikri olan varsa yazsin lutfen.

Tekrar merhaba tia
Bugun dermapen siparimi verdim.sanirim senin aldigin yerden aldim cunki transaction history bolumunde turk bayragi ile birlikte tia yaziyordu. almis oldugum dermapenle birlikte 22 adet igne kartusu da gonderiyorlar.buarada sana bikac sorum daha olacak. Benim dermapen tedavisine gittigim klinikte kullanilan dermapenle almis oldugum dermapen cok benziyo ancak bana tek kullanimlik igne kullandiklarini soylediler. akne izlerim ciddi mana da gecti i yilda 3 defa cilt yenileme olarak uygulamayi dusunuyorum. Her dermapen kullanimindan sonra igneyi atayimmi yoksa alkolle dezenfekte edip tekrarmi kullanayim. bana hangisini onerirsin.sadece alkol temizlemek icin yeterli olurmu. Klinikte bana yapilirken tum asamalarina dikkat ettim.
ayrica sen cildine kullandiginda herhangi bi sknti ile karsilastinmi. cevaplarsan ciddencok sevinecegim
simdiden tesekkurler

Tekrar merhaba tia
Bugun dermapen siparimi verdim.sanirim senin aldigin yerden aldim cunki transaction history bolumunde turk bayragi ile birlikte tia yaziyordu. almis oldugum dermapenle birlikte 22 adet igne kartusu da gonderiyorlar.buarada sana bikac sorum daha olacak. Benim dermapen tedavisine gittigim klinikte kullanilan dermapenle almis oldugum dermapen cok benziyo ancak bana tek kullanimlik igne kullandiklarini soylediler. akne izlerim ciddi mana da gecti i yilda 3 defa cilt yenileme olarak uygulamayi dusunuyorum. Her dermapen kullanimindan sonra igneyi atayimmi yoksa alkolle dezenfekte edip tekrarmi kullanayim. bana hangisini onerirsin.sadece alkol temizlemek icin yeterli olurmu. Klinikte bana yapilirken tum asamalarina dikkat ettim.
ayrica sen cildine kullandiginda herhangi bi sknti ile karsilastinmi. cevaplarsan ciddencok sevinecegim
simdiden tesekkurler
Hayirli olsun:KK66:) sen yuzune kullanacaksin sanirim, yuz hassas oldugundan 1 kerelik kullanip atarsan daha saglikli olur diye dusunuyorum. Hatta actiktan sonra paketi, yine alkolle dezenfekte et derim..
Simdiden guzellikler:KK66:)

Kizlar merhaba ben dermapen e bu hafta sonu baslayacagim insallah benim uzman dermatologumun tavsiyesi dermapen i yapan uzman kullanilan urun ve icine koyulan serum ilac ve kaliteleri onemli yani i ternetten alium yapym uzamn tavsiyesi degil ben sariyer de oturuyrm burda gittigm bir medical estetk merkezinde 5+1seans 1500 tl seans seans gorerseniz 350 tl ama net cozum almak icin 4seans sart ben niyetlendim cunki akne lekeleri beni cok rahatsiz ediyr.tavsiyem uzmanin yapmasi baslarsam u utmazsam net sonucunu yazarim ama seanslarin arasi 3 hafta 4 hafta olacahi icin bu zaman alabilir.

Kizlar merhaba ben dermapen e bu hafta sonu baslayacagim insallah benim uzman dermatologumun tavsiyesi dermapen i yapan uzman kullanilan urun ve icine koyulan serum ilac ve kaliteleri onemli yani i ternetten alium yapym uzamn tavsiyesi degil ben sariyer de oturuyrm burda gittigm bir medical estetk merkezinde 5+1seans 1500 tl seans seans gorerseniz 350 tl ama net cozum almak icin 4seans sart ben niyetlendim cunki akne lekeleri beni cok rahatsiz ediyr.tavsiyem uzmanin yapmasi baslarsam u utmazsam net sonucunu yazarim ama seanslarin arasi 3 hafta 4 hafta olacahi icin bu zaman alabilir.

durumunu bildir artık kurtulalımmm :KK43:

arkadaşlar merhaba
bitmeyen bir cilt sorunum var. benim yüzümde çok derin olmayan sivilce izleri var ve zaman zaman yenileri çıkıyor. dermapene kesin çözüm dediler. 6 seans 1000 tl dediler ama açıkçası parayu havaya atmak istemiyorum cildimdeki sivilce izleri gerçekten gider mi bununla?

Ezgim cim sana katılıyorum kesinlikle de alacağımız firmalar zaten buralara yaptırıyor çoğunlukla, ben dermapen i getirttim ve iğneleri de bahsei geçen yurtiçi firmasından aldım, pakete kadar aynı:)) Neyse, yani hijyen konusunda sıkıntı yok artık:)
Semender cim, ben uygulamaya başlayacağım, gelişmelerden haberdar ederim...

tia81 canım ne yaptın 1 sene geçti aradan bir gelişme var mı,çatlaklardan kurtuldun mu?

tia81 canım ne yaptın 1 sene geçti aradan bir gelişme var mı,çatlaklardan kurtuldun mu?

:)) Öyle bir durum olsa ilk yazacağım yer burası olurdu inan Semendercim...Ben de hemen hergün o hevesle giriyorum, belki biri bulmuştur birşeyler diye. Buradaki herkes resmen bir dermatologtan daha çok şey bilir oldu bu konuda fakat çözüm bulamıyoruz işte. Ben yaklaşık 1 aydır gün aşırı masaj aleti ve zeytinyağlı vücut kremi kullanıyorum.Şöyle bir artısı var, vücut renginizle hemen hemen aynı oluyorlar kan dolaşımı hızlandığı için sanırım.
Ben de dahil olmak üzere hepimizde biran evvel sonuç alma eğilimi olduğundan, gerçekten işe yarayacak bazı yöntemleri atlıyor da olabiliriz.
Okuduğum İngilizce bir makale vardı bu konuda, çatlakların gluccocorticoid hormone isimli hormonun yükselmesiyle oluştuğu yazıyordu, bu hormon elastin liflerin oluşumuna engel oluyormuş ve herhangi bir cilt gerilmesinde bu çizgiler meydana çıkıyormuş. Bu nedenledir ki, dıştan yapılan ve yapılacak müdahelelerin artık kesinlikle yeterli olmayacağı kanaatindeyim.
Araştırmaya devam ediyorum. Sizleri bilgilendiririm farklı veya enteresan bir bilgiye ulaşırsam.

:)) Öyle bir durum olsa ilk yazacağım yer burası olurdu inan Semendercim...Ben de hemen hergün o hevesle giriyorum, belki biri bulmuştur birşeyler diye. Buradaki herkes resmen bir dermatologtan daha çok şey bilir oldu bu konuda fakat çözüm bulamıyoruz işte. Ben yaklaşık 1 aydır gün aşırı masaj aleti ve zeytinyağlı vücut kremi kullanıyorum.Şöyle bir artısı var, vücut renginizle hemen hemen aynı oluyorlar kan dolaşımı hızlandığı için sanırım.
Ben de dahil olmak üzere hepimizde biran evvel sonuç alma eğilimi olduğundan, gerçekten işe yarayacak bazı yöntemleri atlıyor da olabiliriz.
Okuduğum İngilizce bir makale vardı bu konuda, çatlakların gluccocorticoid hormone isimli hormonun yükselmesiyle oluştuğu yazıyordu, bu hormon elastin liflerin oluşumuna engel oluyormuş ve herhangi bir cilt gerilmesinde bu çizgiler meydana çıkıyormuş. Bu nedenledir ki, dıştan yapılan ve yapılacak müdahelelerin artık kesinlikle yeterli olmayacağı kanaatindeyim.
Araştırmaya devam ediyorum. Sizleri bilgilendiririm farklı veya enteresan bir bilgiye ulaşırsam.

hayatım sen dermapen kullanmaya başlamıştın ya bir de bunun yanında bir sürü krem ve ilaç da alacağını söylemiştin asıl onu sormuştum ama sen çoktan bıraktın dermapeni sanırım :) elbette bir gelişme olursa ben de yazarım,ama bir gelişme yok,ben de kese ve acıbadem sütü uyguluyorum ama boşa sanırım,aradan 20 yıl geçmiş faydası olmaz sanırım,yani ölüyü diriltmeye çalışmak gibi birşey işte ama umut dünyası,iyi haberlerini bekliyorum,senin ve herkesin,iyi bak kendine görüşürüz,

Screenshot_2015-01-31-17-08-37-1.png

peki kızların korktugu için gitmesin ben aynı yere gittim yaptırdım bi acı hissetmedim 6 seansım var bitince size bildirecem :KK49:

Kızlar merhaba . Ben dermapen yaptırdır 10 seanstan 2 defa . Sivilce çukurlarım ve izler içinn . Çok memnun kaldım . Ciddi anlamda bir duzelme var. Fakat cok az daha kaldi onlarda duzelsin istyrum . Fakt busefer dermapenmi yoksa prp mi yaptirsam bilemiyorum fikri olan varsa

Merhaba, ben de dermapen yaptırmayı düşünüyorum bir çok yorumu okudum ve araştırma yaptım sanırım aknelere de iyi geliyormuş bir arkadaşım da gül hastalığı için yaptırdı yüzünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kızlar, ben diğer dermapen başlığına da yazdım çünkü bir şeye başlamadan önce muhakkak burdan yorum okuyorum. Yıllardır nefret ettiğim sivilce izlerim deliklerim yok oldu. İmkanınız varsa bence yaptırın. Ben ataköyde Atrium çarşıda Elif hanımdan çok memnun kaldım. Üstelik diğerlerine göre baya uygun 6 seansa pembe maske ve cilt bakımı dahil 1500 verdim. Makyajsız da dışarı çıkabilme lüksünü yaşadım. Siz de deneyin derim

X