Dershaneye gitmek?

Cilginkedi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
6
1
24
Herkes gitmeyin kendiniz çalışın diyor biliyorum bu sene Üniversite sınavına gireceğim bir kursa 3-4 bin gibi yazılma şansım var düzenim olması açısından gitmeli miyim? deneme sınavı da olur en azından 10 bin lira değil

Herkes gitmeyin kendiniz çalışın diyor biliyorum bu sene Üniversite sınavına gireceğim bir kursa 3-4 bin gibi yazılma şansım var düzenim olması açısından gitmeli miyim? deneme sınavı da olur en azından 10 bin lira değil
Eski dershane sistemi kalmadıysa gitmeyin derim. Simdiki sistem nasil?

Sadece denemeler bile insana inanılmaz motivasyon veriyor. Bir öğretmen olarak eğer imkanınız varsa dershaneye gitmenizi öneririm.

Eğer disiplinli biriyim diyorsanız bence evde çalışın sonuçta YouTube’da konuları anlatan testler çözen birsürü kanal var uygun olanları seçip kendinize bir program yapabilirsiniz ücretsiz ders gibi düşünün kalmakta vakitlerinizde de bol bol test çözersiniz

X