Dertleşelim?

Toplanip annenizin evine gitmişsiniz niye size paraniz var mi vs diye sorsunlar ki? Kimin yanina gittiyseniz ihtiyaclarinizi onlar karşilar. Hoş o yaşta evlenip cocuk yapilmaz daha askerlik yapmamiş kocayla. Suç sizin aslinda.
Bu kadar sorumsuzluk yapip sonra bize almadilar bakmadilar diye suçlamamak lazim kimseyi.
Kolunuzdan bileziklerin alinmasi konusunda haklisiniz sadece.
Keyfinden gitmemis evin kalabaligina bakinca gitmekle iyi bile yapmiş. Kimin yaninda oldugunun önemi yok oğluna deger veren gelinine ve torununada deger verir. Küçük yasta gelin diye almayi biliyorsa kusura bakmasinda o kaynana da bakmak zorunda.

Merhaba hanımefendi yanlış anladınız sanırım bakmadılar etmediler demiyorum kimse kimseye bakmak zorunda değil burda hepsini yazamıyorum. Diğer eltime herseyini aldılar evini eşyasını sadece bana bunlar olmadığı için gönül koyuyorum
Kaçana kimse bişey yapmaz.
Kaçmayana yapmak istemiyorlarda kaçana neden yapılsın?
Cahildim diyerek kenara geçemezsiniz
Cahildiniz madem hatalarınızın bedellini ödersiniz.
Yine aileniz yüce gönüllüymüş sahip çıkmışlar
Kaçan kıza aileside destek çıkmaz kolay kolay
Şanslınız
Bunun farkında olun onları başınızın üstünde taşıyın
Eşinizde ailesini nezaman istiyorsa gitsin görsün sizin öyle bir mecburiyetiniz yok, durumdan bağımsız olarak.

Keyfinden gitmemis evin kalabaligina bakinca gitmekle iyi bile yapmiş. Kimin yaninda oldugunun önemi yok oğluna deger veren gelinine ve torununada deger verir. Küçük yasta gelin diye almayi biliyorsa kusura bakmasinda o kaynana da bakmak zorunda.
Gelin diye almamışlar
Gelin kaçıp kapılarına gelmiş
Onlara soruldumu istiyormusunuz diye?

Gelin diye "almamişlar" kaçarak evlenmiş. Bir kadin alinan bir şey olmamali kimse de bakmak zorunda degil. Konu cok eski ne alaka simdi cevap yazdim ben de. 😂

Gelin diye "almamişlar" kaçarak evlenmiş. Bir kadin alinan bir şey olmamali kimse de bakmak zorunda degil. Konu cok eski ne alaka simdi cevap yazdim ben de. 😂
Alınandan kasıt tabikide mal ya da eşya alma olarak degil asla kadınlara öyle değer yargım olmadı şu yaşima kadar :) Kaçtigi zaman yaşı çok küçük olmasindan kaynakli eşinin aileside kol kanat germeliydi diye düşünüyorum

X