Dertleşmeye ihtiyacım var

pek bir ezik gordum sizi esinize karsi. evde kizilca kiyametin kopacagini dusunmeniz bile zaten esinizden bu konuda ne kadar cekindigini gosteriyor.

esiniz kendi ailesinde boyle bir durum olsa asla taviz vermezdi. ikincisi de sakin babanizdan maasini cektiginde istemeyin. oyle bir terbiyesizlik ederse veya lafini ederse esiniz susturun. demek ki adamin emekli maasi yetmemis. bir ay rahat etsin.

ayyy canim babam, fedakar babam... ne yapsam azdir ona.

Kendi kendinize abartmışsınız konuyu, sizinde borcunuz olabilir .Birinden borç alıp kapatabilirsiniz borcu.Eşinize bu konuda niye ters konuşsun ki,çok büyük bir borçta değil anladığım kadarıyla sonuçta sizin aileniz eşinizinde ailesi sayılır.

Bence eşiniz bir şey söylemez, söylersede ağzının payını verirsiniz. Adamcağız demekki zor durumda ve ödeyememiş. Zaten ödememe taraftarıda değil. Bu kadar sıkıntı yapmayın.

ARKADAŞLAR YARDIM EDİN :KK43: benim çok yakın bi arkadasım vardı erkek her zaman herseyı paylasır bırbırımızden bısey saklamayız heryere beraber gıder bırbırımıze cok güveniriz. gecen aksam icmeye gittik beraber ama onun kafası yerındeydı benm bıraz kafam gıdıktı ama aklmz yerındeydı bıanda öpmeye basladı dudagmdan ben hıc bı tepki vermedım ne ıstedıgıme dair ne de istemedğime dair cok sasrdım cnku. ertesi günü hatrlamıyomuscasına mesaj attım nabıyosun gıbısnden dun aksam kzdrdım mı flan dıye sordugumda dun aksamla ılgılı knusmayalım dedi acaba ben bı tepki vermedim diyemi yoksa yaptıgı hareketten pişman oldugu için mi ? :KK43:((

X