deviasyon ameliyatı (devlet)

bayangryffin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
4
0
25
merhabalar ben seneye devlet hastanesinde deviasyon ameliyatı olacağım kıkırdak eğriliğimden dolayı. fakat burnumda hafif kemer var ve burun ucum aşağı doğru bunları doktora söyleyip müdahale rica etsem ekstra ücret alır mı?alırsa ne kadar alır? öğrenci olduğum için telaşlanıyorum bu konularda.

merhabalar ben seneye devlet hastanesinde deviasyon ameliyatı olacağım kıkırdak eğriliğimden dolayı. fakat burnumda hafif kemer var ve burun ucum aşağı doğru bunları doktora söyleyip müdahale rica etsem ekstra ücret alır mı?alırsa ne kadar alır? öğrenci olduğum için telaşlanıyorum bu konularda.
Deviasyon ameliyatinda burun derisini kaldirmiyor direk iceriye mudahale ediyor bu yuzden burun kemeriydi burun ucuydu asla dokunmaz ki bu estetige girer yapmasi zaten dogru degil. Ya direk estetik ameliyati olacaksin yada sadece deviasyon. Bende teklif etmistim bu sekilde aciklama aldim

Ben de deviasyon ameliyatı oldum eğer burnunuzla normalde barışık değilseniz ve eğer ileride belki estetik olurum diyorsanız zaten olmayın deviasyon ameliyatını ben pişmanım aslında estetik olmak istiyordum ve sonradan öğrendim burnumdan kıkırdak alındığı için estetik ameliyat olmak daha zormuş eğer istediğiniz şeyi düzeltebilirse o şekilde yapsın

Merhaba
10 gün önce kardeşim deviasyon ve anlattığınız gibi hafif kemer ve biraz burun ucu kaldırma işlemlerinden oluşan bir estetik ameliyatı birlikte oldu. Operasyonu kapalı teknikle yaptı doktor. Gayet memnun şimdilik. Devlette fiyat hakkında bilgim yok ancak estetik ameliyatları sigorta vs. karşılamıyor diye biliyorum

Merhaba
10 gün önce kardeşim deviasyon ve anlattığınız gibi hafif kemer ve biraz burun ucu kaldırma işlemlerinden oluşan bir estetik ameliyatı birlikte oldu. Operasyonu kapalı teknikle yaptı doktor. Gayet memnun şimdilik. Devlette fiyat hakkında bilgim yok ancak estetik ameliyatları sigorta vs. karşılamıyor diye biliyorum
nerede oldu ameliyatı peki ve ne kadar ödediniz acaba?

Burun önemli bence devlet hastanesinde yaptıracaksanız çok iyi araştırın derim

X