Deviasyon ameliyatı öncesi ve sonrası.

elifbikcik

ASYA
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
47
0
DEVİASYON PROBLEMİ BURUN KEMİGİNİN DÜZ OLMASI GEREKİRKEN OLMAMASI
BİR HAFTA ÖNCE BU AMELİYATA GİRDİM VE ŞUAN COK MUTLUYUM kaydirigubbakcemile2 OLMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRİYİM CESARET VEREBİLİRİM BELKİ DEDİM olumunekankayizsmile AMELİYAT ÖNCE Sİ BENİMDE HERKES GİBİ KORKULARIM VARDI GENEL ANESTESİYLE OLACAK BİR SORUN OLCAK DİYE BİRDE HİÇ NEFES ALAMASSAM KORKSUkaydirigubbakcemile2 AMA HEPSİ BOŞAYMIŞ AMELİYATA GİRDİM AMELİYAT SONRASI NARKOZDAN COK RAHAT UYANDIM AKLINIZDA OLSUN BAYILTIRILIRKEN NASIL OLURSANIZ UYANINCADA ÖLE OLUYOR OLABİLDİGİNCE RAHAT OLUN DÜŞÜNMEYİN:eek: BENİ UYARDI DOKTORLAR BENDE ÖLE YAPTIM ! AĞRIM HİÇ OLMADI BİR GECE HASTANEDE KALDIM CIKTIM BİRAZ ZORLAYAN TARAF AMELİYATTAN SONRASI O TAMPONLAR YOKMU delikafadulden AMA ÜC GÜN DAYANMAYA DEĞER BANA ERİYEN TAMPON UYGULADILAR İKİ GÜNE ERİDİKÇE İYİ OLDU zemuszemus ŞUAN OKADAR MUTLUYİMKİ BEN BUZAMANA KADAR HİÇ NEFES ALMAMIŞIM YAAAA ERTELEYEN ARKADAŞLARA TAVSİYE EDERİM İYİ DOKTORU BULDUKTAN SONRA HİÇ BİR SORUN YOKKKKKKK :lepi: SAĞLIKLI GÜNLERRRRRRkaydirigubbakcemile3

Canım sen estetikte olcaktın vazgeçmiştin dimii sadece deviasyon oldun geçmiş olsun mutluysan sorun yok :)

Gecmis olsun canim cok sevindim bu kadar rahat gecmesine agzindan bal damliyor anlatirken eglenmeye gitmis gibialkisalkisalkis

Bende olmustum 3 yil once hala aklima geldikce pisman oluyorum cunku uyutmadilar psikolojim cok bozulmustu operasyon koltuguna uzandigimda :1shok:....o igne burnuma girerken olmek istedim bagirdim,kalktim ama zorla yatirdilar,,,ve hala o sesler kulagima geliyo sanki beynime cekicle vuruyordu off allahim ne kotuydu...Sonrasi degdi ama zamanla yine olusuyor,sanirim benim estetik yaptirmam gerecek dr umda sart demisti,,,ama cok korkuyorum atamadim hala uzerimden o korkuyu,o sesleri,,,nefesim yine problemler basliyor :KK43:(

Gecmis olsun canim cok sevindim bu kadar rahat gecmesine agzindan bal damliyor anlatirken eglenmeye gitmis gibialkisalkisalkis

Bende olmustum 3 yil once hala aklima geldikce pisman oluyorum cunku uyutmadilar psikolojim cok bozulmustu operasyon koltuguna uzandigimda :1shok:....o igne burnuma girerken olmek istedim bagirdim,kalktim ama zorla yatirdilar,,,ve hala o sesler kulagima geliyo sanki beynime cekicle vuruyordu off allahim ne kotuydu...Sonrasi degdi ama zamanla yine olusuyor,sanirim benim estetik yaptirmam gerecek dr umda sart demisti,,,ama cok korkuyorum atamadim hala uzerimden o korkuyu,o sesleri,,,nefesim yine problemler basliyor :KK43:(

ay canım cok gecmis olsun işte boyle durumlarda en iyi sey genel anestezi ohh uyuyorsun uyanıyorsun biraz etkileri oluyor elbette ama o igneyi cekici beyninde hissetmezsin en azından, korkma genel anesteziyle hersey daha kolay, sevgiler:):1hug:

DR BANADA ESTETİK ŞART DEMİŞTİ AMA ONA KORKTUM YAAA :kaydirigubbakcemile2 CESARET VARSA HİÇ KORKMAA ESTETİK OPERASYONLAR ANESTEZİ İLE YAPILIYOR O SESLERİN HİÇ BİRİNİ DUYMUCAN ÖNEMLİ OLAN DOĞRU DOKTORU BULABİLMEKKKK hihoyyyt

CANIMM UYUCAN UYANICAN OLMUŞSUN AMELİYATTT hihoyyyt NİYETİN VARSA GEÇİKTİRMEEE ŞİMDİ DİYORUM Kİ KEŞKE OLSAYDIMMM ESTETİGİDE mafoldumben KISMET İŞTE KORKTUĞUN GİBİ SESLERİ DUYMUYORSUN UYUYORSUN ÇÜNKÜ ANESTEZİ ALDIĞINDA OLABİLDİGİNCE RAHAT OL OZAMAN DAHA RAHAT UYANIYORSUN BİRDE AMELİYAT ÖNCESİ ANANAS YEE ÖDEMİ ŞİŞLEKLERİ ALIYORMUŞ BANA BURDAN BİR ARKADAŞ ÖNERMİŞTİ YAPTIM GÖRDÜM ETKİSİNİ GEÇMİŞ OLSUN CANİMMMMMM:1rolleyes:

öncelikle geçmiş olsuun
deviasyon dış görünüşünde belli oluyormuyduu

YOK HAYIR CANIM GÖRÜNÜŞDE ANLAŞILMIYORDU AKSİNE BURUN İÇİMİN YAMUKLUGUNA GÖRE DIŞTAN GAYET GÜZELDİ :dance: TABİ BAZİ DEVİASYONLARDA DIŞARDANDA BELLİ OLUYORMUŞ ŞÖYLE SÖLİYİM DEVİASYON AMELİYATLARI SADECE İÇTEN YAPILIYOR DIŞTAN BURUN ŞEKLİNDE HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMUYOR AMELİYATTA BURUN DELİKLERİNİ KAPATILAN YERLER TIRAŞLANIYOR FAZLALIKLAR DIŞARI ALINIYOR EĞER İLERİ BİR DEVİASYON PROBLEMİ VARSA DIŞTAN BELLİ OLCAK KADAR BUNUN YANI SIRA ESTETİK DE OLMAN GEREKİYOR AMA İSTEMİYORSAN OLMAZSIN TAMAMIYLE KİŞİYE KALMIŞsırnaşık şey

X