Devlet hastanesinde anestezili rahim filmi

Baharcemre

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
18
0
35
Merhaba hanimlar özel hastane beni egitim arastirma hastanesine gonderdi .istanbul anadolu yakasinda bildiginiz bi egitim arastirma hastanesi varmi anestezili rahim.filmi ceken varsa bildiginiz bilgi berirseniz cok sevinirim

Merhaba hanimlar özel hastane beni egitim arastirma hastanesine gonderdi .istanbul anadolu yakasinda bildiginiz bi egitim arastirma hastanesi varmi anestezili rahim.filmi ceken varsa bildiginiz bilgi berirseniz cok sevinirim
Lütfi Kırdar eğitim ve araştırma hastanesi çekiyormus ben özelde çekildim ama arkadaşım orda çekildiğini söyledi

Canım öncelikle eğitim araştırma dan randevu alıp muayene olman lazım doktorun uygun görürse yapar ama avrupa yakasında süleymaniye kadın doğum çekiliyor ben randevu aldım 2 kere gidip geldim sonunda hsg yaptır dedi alt kattan randevu alıp ağustos 28 verdi randevuyu bende gidip özelde çektirdim ayrıca devlet hastanesi anesteli hsg çekmiyor yeni nesil cihazlar ağrısız 10 dakikalık bit işlem anestesi gerek kalmıyor diyip geçiştiriyor

Benimde bugün 4 günün hsg cektireli 2 senedir evliyim çok doktora gidip geldim iyisin vs en son bir devlet hastanesi doktoru bana bu testi yaptır ona göre sana bir tedavi uygulucam dedi sonunda gittim bulup bir yer sol tüpüm kapalıymış şükürler olsun ki açıldı ilaçla tüpler temizlendi 3 aylık zaman diliminde senden iyi haberler gelicegine eminim dedi hsg çeken doktor çok ağrım oldu ama ıyiki çektirdim beraberlik sırasında kasiklarimda hep bir ağrı oluyordu eşini uyarıyordum hsg sonraki beraberlikte inan o kaşık ağrıları falan hep gitti o yüzden çektir kurtul ne olup olmadığını öğren bu zaten herşeyi gösteren bir test en azından sorunun neyse varsa eğer görünür doğru bir tedaviyle sende anne olursun işallah

Bildiğim kadarıyla devlet hastaneleri anestezili yapmıyor

X