Doğuma Hazırlık Devlet Hastanesinde doğum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

esrabetuly

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2018
20
8
26
Merhabalar. Ben Sincan devlet hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Normalde muayene ve tedavi için doktor seçme hakkı olduğunu biliyorum. Devlet hastanelerinde doğum için de doktorumuzu kendimiz seçebiliyor muyuz? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler:)

Son düzenleme:
Merhabalar. Ben Sincan devlet hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum. Normalde muayene ve tedavi için doktor seçme hakkı olduğunu biliyorum. Devlet hastanelerinde doğum için de doktorumuzu kendimiz seçebiliyor muyuz? Şimdiden cevaplayan herkese teşekkürler:)
Merhaba,
O gün kimin doğurganı mesaisi varsa o doktor giriyor diye biliyorum.
Ben İstanbul’da devlet hastanesine gidiyordum, doktoruma doğuma girip giremeyeceğini sorduğumda öyle söyledi.
Sende devamlı gittiğin doktoruna veya doğumu yapmasını istediğin doktor ile bir görüş istersen.
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Merhaba,
O gün kimin doğurganı mesaisi varsa o doktor giriyor diye biliyorum.
Ben İstanbul’da devlet hastanesine gidiyordum, doktoruma doğuma girip giremeyeceğini sorduğumda öyle söyledi.
Sende devamlı gittiğin doktoruna veya doğumu yapmasını istediğin doktor ile bir görüş istersen.
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Çok saol canım :)

Bildigim kadariyla nöbetçi doktor giriyor doguma. Ve genel de ebeler yaptiriyormus dogumu oyle söylüyor tecrubeliler :)

X