devlet hastanesinde meme büyütme ameliyatı hakkında merak ettikleriniz_guncel

Kızımı doğuralı 11 yıl oldu. Sütten kestiğimden beri ameliyat olmak istiyordum çünkü beni çok üzen bir görüntü.Kendimi 60 yaşındaki bir kadın göğsüna sahip gibi hissediyorum( yaşım 34 :) ) Dün cesaret edip devlet hastanesine gidip görüştüm. Sigorta karşılamıyor bu olayı. 3000 ameliyat için para alıyorlar 5000de silikon için ( mentor marka) Ama özellere göre bi nebze fiyatlar daha uygun. Bu hafta kararımı verirsem bir kez daha doktorla görüşeceğim. Bilgi amaçlı bende yaşayacağım süreci burda yazarım.
Ben de aynı görüntü mutsuzluğunu yaşıyorum 15 senedir hayalini kuruyorum. Ameliyat oldunuz mu bilgi verebilir misiniz?

Merhaba, ben de ameliyat oldum Akay Lokman Hekim Hastanesi’nde Omer Ekin’e. Yuvarlak yuksek profil mentor marka silikon takildi. 325 e 340 ti sanirim. Bugun 16. gunum. Agrilarim gecti neyse ki. Dikislerim de iyilesti ama hala belirginler. Odemler de inmedi hala ama azaliyorlar gibi hissediyorum. Ara ara sizlamalar oluyor ama o ilk hafta ki gibi degil. 1-1.5 ay sonrasini cok merak ediyorum odemler indigi zaman ki sekli nasil olacak acaba. Bu arada ben 12000 odedim. Doktorumdan memnunum dogrusu cok ilgili. Whatsapp tan da her zaman ulasabiliyorum.

X