DEVLET HASTANESINDE MEME BUYUTME

sttnckmsakkskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2018
174
56
24
Herkese merhaba ben istanbulda yaşıyorum 21 yaşındayım ve meme buyutme ameliyati olmak istiyorum fakat özel hastaneler de fiyatlar çok uçuk bütçemizi çok aşıyor su an devlet hastanesi ve tecrübeli pişman olmayacağım bir doktor arayışındayım korktuğum seyler de var kapsül oluşumundan çok korkuyorum mesela zatenn ameliyattan da korkuyorum ilerde revizyon gerektirmesin istiyorum ömür boyu kullanabileyim istiyorum neyse devlet hastanesinde tecrübesi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen hangi hastane hangi doktor iyidir
 

BuselikMakami

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2020
7
1
31
Merhaba, devlet hastanesinde iyi bir doktora gittiğimde asistanı bana sıranın 2 yılda anca geleceğini ve özelden 5 bin lira az olacağını söyledi. İstiyosan bekle ama sen bilirsin dedi. O gün devlette olma konusunu kapattım ben :)
 

HMMA

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2020
28
5
36
merhaba veriyolar biz aldık fakat gidemedik sağlık sorunlarından dolayı.haydarpaşa çok rahat randevu veriyor şu an
Ne kadar süre veriyorlar. Okmeydanı eğitim araştırma Hastanesine gittim, 2 sene gün verdiler. Beklemedim bende. Pandemi falan filan girince 3 sene geçti zaten. Şimdi tekrar arayış girdim. Haydarpaşa daha erken gün verir mi acaba? Birde maliyet yaklaşık olarak ne tutar?