DEVLET HASTANESINDE MEME BUYUTME

sttnckmsakkskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2018
212
61
27
Herkese merhaba ben istanbulda yaşıyorum 21 yaşındayım ve meme buyutme ameliyati olmak istiyorum fakat özel hastaneler de fiyatlar çok uçuk bütçemizi çok aşıyor su an devlet hastanesi ve tecrübeli pişman olmayacağım bir doktor arayışındayım korktuğum seyler de var kapsül oluşumundan çok korkuyorum mesela zatenn ameliyattan da korkuyorum ilerde revizyon gerektirmesin istiyorum ömür boyu kullanabileyim istiyorum neyse devlet hastanesinde tecrübesi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen hangi hastane hangi doktor iyidir

Merhaba, devlet hastanesinde iyi bir doktora gittiğimde asistanı bana sıranın 2 yılda anca geleceğini ve özelden 5 bin lira az olacağını söyledi. İstiyosan bekle ama sen bilirsin dedi. O gün devlette olma konusunu kapattım ben :)

merhaba veriyolar biz aldık fakat gidemedik sağlık sorunlarından dolayı.haydarpaşa çok rahat randevu veriyor şu an
Ne kadar süre veriyorlar. Okmeydanı eğitim araştırma Hastanesine gittim, 2 sene gün verdiler. Beklemedim bende. Pandemi falan filan girince 3 sene geçti zaten. Şimdi tekrar arayış girdim. Haydarpaşa daha erken gün verir mi acaba? Birde maliyet yaklaşık olarak ne tutar?

Ne kadar süre veriyorlar. Okmeydanı eğitim araştırma Hastanesine gittim, 2 sene gün verdiler. Beklemedim bende. Pandemi falan filan girince 3 sene geçti zaten. Şimdi tekrar arayış girdim. Haydarpaşa daha erken gün verir mi acaba? Birde maliyet yaklaşık olarak ne tutar?
gitmedik malesef yazdım ya ..yarın özel hastaneye gıdicez

Merhaba, devlet hastanesinde iyi bir doktora gittiğimde asistanı bana sıranın 2 yılda anca geleceğini ve özelden 5 bin lira az olacağını söyledi. İstiyosan bekle ama sen bilirsin dedi. O gün devlette olma konusunu kapattım ben :)
Ben devlet hastanesinde oldum ve çok memnunum doktorumdan Allah razı olsun 8 ay oldu iz bile kalmafı neredeyse ve asla belşi değil protez olduğu

Çok özür dilerim yeni gördğm Ankara da oldum doktorum Emre Özenalp 11 bin lira tuttu tüm masraflar
Suan nasıl memnunmuşsunuz tavsıye üzerinemi gittiniz malum insan doktor konusunda endişe ediyor ama özellerde çok masraflı😔bende ekım sonunda düşünüyorum iş sadece koysun kapatsın degıl bence bırbırıne uyumu dıkıs yerlerı yani işinin düzgün yapılması çok onemlı bence sonuçta bizimle yaşayacak insan sıkıntı yaşamak istemiyor…biraz ayrıntılı yazarsanız çok makbule geçer teşekkür ederim sımdıden🙏

X