Devlet hastanesinde tüp bebek yaptırma da tedirgin olanlar

Merhaba bende Gürgan klinik düşünüyorum da memnun musunuz? Murat hoca nasıl ilgileniyor mu ? Benim durumum biraz zor denildi . Yumurta gözükmüyor büyümüyor . Yani özel olarak ilgilenilmesi takip edilmesi gerekiyor . Murat hocayı tavsiye edermisiniz ? Bana direk prp yapılmalı dedi . Tedirgin oldum açıkçası

Okadar ilgili o kadar tatlı bir hoca ki sıfır stresle yaptırdım tüp bebeği. Banada mikroçip yöntemi uyguladı. İlk tüp bebeği başka yerde yaptırdığım da 1 tane elde ettiler. Murat hocada 6 tanesi donduruldu bir tanesi de transfer edildi oda tuttu çok şükür. Hamilelik olduğunda da doğuma kadar istediğim an ulaştım çokta ilgilendi saolsun

Ço
Okadar ilgili o kadar tatlı bir hoca ki sıfır stresle yaptırdım tüp bebeği. Banada mikroçip yöntemi uyguladı. İlk tüp bebeği başka yerde yaptırdığım da 1 tane elde ettiler. Murat hocada 6 tanesi donduruldu bir tanesi de transfer edildi oda tuttu çok şükür. Hamilelik olduğunda da doğuma kadar istediğim an ulaştım çokta ilgilendi saolsun

Çok teşekkür ederim . Biraz zorlanıyorum açıkçası hangi kliniği tercih etmem gerektiği hakkında. Murat hocayla ilgili yorumlar çok az o yüzden size danışmak istedim . Tekrar teşekkür ederim . Allah bağışlasın 💐

X