Devlet memuruyum. Başım belaya girer mi?

Denizz345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2021
10
9
28
Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim erkek arkadaşım şehir dışından geldi pandemi dolayısıyla cafeler restoranlar kapalı olduğu için bende otele giriş yaptım ve yemek yiyip biraz oturduktan somra çıktım devlet memuru olduğumda güvenlik soruşturmasında karşı cinsle aynı odada kalmak memuriyetime engel olur mu bu yüzden güvenlik soruşturmam olumsuz çıkabilir mi lütfen acil cevap verir mısınız içim içimi yiyor
Memurlar forumda böyle bir yazı gördüm bu yüzden güvenlik soruşturması olumsuz gelen var yazıyordu bende bu yüzden sormak istedim.

Son düzenleme:
Nasreddin Hoca birinden borç istemiş, adam sormuş: “Hocam borcunu ne zaman ödeyeceksin.” Hoca, “Diken alacağım onları koyunların geçtiği yerlere dikeceğim. Yünleri dikenlere takılacak, ben yünleri toplayacağım sonra onları ip yapıp pazarda satacağım ve borcumu ödeyeceğim” demiş. Adam gülünce hoca cevabı yapıştırmış: “Hazır parayı gördün gülüyorsun.”

Seninki de o hesap, mezun olcan, sınava hazırlancan, sonra yüksek puan alıp atanacaksın da sıra güvenlik sorusturmasına gelecek..sana da diyecekler sen ogrenciyken otelde kalmışın olmaz

Hıı soru sacma ve sızın cıkarımlarınızdan mantık akıyor :KK51: yemek yememişler sevişmişler ne olcak memur olur mu olmaz mı?

"Evlenmeden olmaz" demek yerine artık kızlarımız "Memur olmadan olmaz" diyorlar....Memur olmadan sakın sevişmeyin arkadaşlar yoksa siciliniz fena çıkar...Ama kapağı devlete attıktan sonra sonra bol bol tepişebilursunuz

Üniversite 2.sınıf öğrencisiyim erkek arkadaşım şehir dışından geldi pandemi dolayısıyla cafeler restoranlar kapalı olduğu için bende otele giriş yaptım ve yemek yiyip biraz oturduktan somra çıktım devlet memuru olduğumda güvenlik soruşturmasında karşı cinsle aynı odada kalmak memuriyetime engel olur mu bu yüzden güvenlik soruşturmam olumsuz çıkabilir mi lütfen acil cevap verir mısınız içim içimi yiyor
Memurlar forumda böyle bir yazı gördüm bu yüzden güvenlik soruşturması olumsuz gelen var yazıyordu bende bu yüzden sormak istedim.
Özel haysta kımse karısamaz.Psıkolojık ılacta dorun oluo dıye bılıorum

Sonuç ne oldu acaba ?
Memurluktan atıldı arkadaş. Ahlaka aykırı davranışlar sergileyemezmiş devletin memuru, devlet öyle demiş. Sen demiş nasıl demiş gider elin adamıyla aynı odada kalırsın demiş, ne bileyim ben senin sadece yemek yediğini başka haltlar yemediğini demiş devlet baba.

Farkinda degilsiniz sanirim bu ulkede nelerin degistiginin.Yegenim hakim oldu yeni o soyledi.Ayrica sinavi kazanan sirf tayt giyiyor diye elenen aday olmus.Komik gorunuyor ama boyle gercekler var artik ulkemizde
Komik görünüyor çünkü öyle bir soruşturma yapmadıklarını biliyorum. Yeğeniniz de şehir efsanesi anlatmış size.

Öyle bir şey varsa özel hayata saldırı resmen. Yaptığın işle, bu durumun ne alakası var? Lütfen şehir efsanesi olsun bu.

böyle bir şey olsa ülkenin yarısı memur olamazdı herhalde. eski sevgilimle otelde kaldım ve o şuan devlet memuru oldu için rahat olsun

Yahu nereden buluyorsunuz böyle şeyleri?

Devletin başında bir milyon dert, sabıkalısı var adam keseni var teröristi var oturup vay aynı otel odasında kalmışlar yaramazlar mı diyecek?

Önünüzdeki arabanın tamponuna çarpsanız polis geliyor, size gelmemiş gördüğünüz gibi. Bu kadar basit gördüğü durum için memuriyetten banlamasının bir mantığı var mı Allah aşkına?

Evet otelde kalanların isimleri gidiyor da devlet sabıkalı terörist asker kaçağı falan var mı ona bakıyor.
Birisi bomba patlatsa adam otelde kalmış nerede istihbarat diye en başta vatandaş hesap sorar.

Erkek arkadaşınız suçla ilişkili ise çıkmayın zaten, bunun için güvenlik soruşturmasına da gerek yok, akıl mantık yeter.

X