Diğer Yarım - ATV

Izliyoruz cok guzel diger yarim kiraz mevsimi ve kocamin ailesini izligrm yaza en cok yakisan bu uc dizi bence bir yil hic dizi izlemedim izleyince sikiliyrdum ama bu uc dizi cok keyif veriy0
Or:)

bende merak ediyorum o ikisini bi ara firsat bulunca izlerim netten.. simdi araya iftar fln giriyo ya o yuzden dizi izleyemiyoruz.. aramiyorum da uzun zamandir tv izlemiyorm dizi de cok nadir bilgisayardan

denk geldiğimde bakıyorum da.son bölümde o gelen adam Tarık ın babası Meryem in kardeşi mi? anlamadım gitti.

Amcası mıı? Off iki haftadır meraktan çatladım bu muymuşş? Eee hani Meryem in kardesi degil miydi ya kızların dayısı? Tarık da baba dedi ona:KK53:
Ben dün akşam ders çalışıyordum göz ucuyla izledim orayı ben de anlamadım.Tarık baba dedi o da yok amcanım dedi.

Bu dizi güzel aslında da pek reytingi yok.Dedeler ve hoca komik.:KK48: O gün Medcezir izleniyor.Ne buldularsa o dizide.:KK12:Devamlı partideler.Ağlıyorlar parti,gülüyorlar parti,ölüyorlar parti.:KK70:O kadar boş bir dizi ki.Bu daha güzel.
ahahaha:KK70::KK70::KK70::KK70:

Ben dün akşam ders çalışıyordum göz ucuyla izledim orayı ben de anlamadım.Tarık baba dedi o da yok amcanım dedi.

Bu dizinin suçu kızların gerçekte ikiz olmayışı.Aynı kişi oynadığı için inandırıcılık yok.İki kardeş hiç yan yana gelemiyor.Sarılma tokalaşma vs. yok:KK53:

ahahaha:KK70::KK70::KK70::KK70:

Bu dizinin suçu kızların gerçekte ikiz olmayışı.Aynı kişi oynadığı için inandırıcılık yok.İki kardeş hiç yan yana gelemiyor.Sarılma tokalaşma vs. yok:KK53:

Sarılma yok ama yan yana geliyorlar.Ben de nasıl çektiklerine şaşırırım hep.:KK53:Çok zor birşey.Şimdi reytingler düşünce iki kızı kıskandırma işine giriştiler.Önceden çok iyi geçinirlerdi.Şimdi hafiften kıskançlıklar başladı.

Sarılma yok ama yan yana geliyorlar.Ben de nasıl çektiklerine şaşırırım hep.:KK53:Çok zor birşey.Şimdi reytingler düşünce iki kızı kıskandırma işine giriştiler.Önceden çok iyi geçinirlerdi.Şimdi hafiften kıskançlıklar başladı.
Yakında biter bu dizi.Senaryo da devamlı değişiklik yapıyorlar herhalde tutmayınca.Ben arada sırada kızların dedesi için izliyordum:KK70: bir de hoca çok komik:KK53:kazuk deyip duruyor oğluna:KK53:

Yakında biter bu dizi.Senaryo da devamlı değişiklik yapıyorlar herhalde tutmayınca.Ben arada sırada kızların dedesi için izliyordum:KK70: bir de hoca çok komik:KK53:kazuk deyip duruyor oğluna:KK53:
Bitmez inşallah da fazla da konu yok ki.Yeni bir kadın girdi.O fena değil.Hocayla aşk yaşayacak büyük ihtimalle.Ben dedikoducu yaşlı adamı seviyorum.:KK48:

Bitmez inşallah da fazla da konu yok ki.Yeni bir kadın girdi.O fena değil.Hocayla aşk yaşayacak büyük ihtimalle.Ben dedikoducu yaşlı adamı seviyorum.:KK48:

Bu hafta bakamadım.Tekrarı olur herhalde.Kanal d de olsaydı çoktan bitmişti dizi:110: Atv insaflı biraz.Bakalım ne olacak haftaya.

X