Dik durmak

bahar delisi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
36
9
21
Hayata karşı nasıl dik durabiliriz pskolojik olarak kendimizi nasıl güçlü hissedebiliriz
Mesela ufak bı kötü bir şey olsa çok kafaya takarım falan üzülürüm baya ağlama krizine girerim kendimi nasıl ufak şeylerle mutlu edebilirim

Ergen değilseniz ve tanılı bir rahatsızlığınız yoksa kendinizi kontrol etmeyi öğrenin. Ufacık bir şeye ağlama krizleri hem size hem de çevrenize zarar

Hayata karşı nasıl dik durabiliriz pskolojik olarak kendimizi nasıl güçlü hissedebiliriz
Mesela ufak bı kötü bir şey olsa çok kafaya takarım falan üzülürüm baya ağlama krizine girerim kendimi nasıl ufak şeylerle mutlu edebilirim
Cok sevdiğim bir atasözü der ki: Bıyık büküle büküle kaytan, insan ... Şeytan olurmuş.Hayatta en dayanıksız en aglak en duygusal en sorunlarla baş edemeyen en depresif insanken herkesin gücünden korktuğu bir insana donustum.Keske dönüştürecek şeyler yasamasaydim ama oldu.Su halimden de şikayetçi değilim insanlarla baş etmeyi kendimi kandırarak da olsa mutlu olmayı ogrendim

Ozguveninizi artirmaniz lazim

Parası olmayan insan dik duramaz. Elini ekonomik olarak güçlendir, kenarda gizli bir paran olsun.

X