dikiş makinası

8Sevde8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2016
3
1
25
Arkadaşlar ben dikis makinasi alicam ama cok kararsizim gercekten yardiminiza ihtiyacim var ben singer 3229 ve janome TR 1018 arasinda kdim sizce hagisini almaliyim lutfen yardim edin........

bende önceden araştırma yapmıştım ve janome daha iyi sanırım singer eskisi kadar iyi değilmiş. Bende nasip olursa yaza doğru almak istiyorum janome alacağım büyük ihtimal hem ekonomik hem tavsiye edenler çok

bende önceden araştırma yapmıştım ve janome daha iyi sanırım singer eskisi kadar iyi değilmiş. Bende nasip olursa yaza doğru almak istiyorum janome alacağım büyük ihtimal hem ekonomik hem tavsiye edenler çok[/
QUOTE]
Bende zaten janome almaya karar verdim janome tr 1018 alicam carsamba gunu sonuclarini yazarim bu arada fiyatida 450 tl intermette daha uygun ama ben internetten almicam bide acaba janomenin ayaklari icinde veriliyomu?

bende önceden araştırma yapmıştım ve janome daha iyi sanırım singer eskisi kadar iyi değilmiş. Bende nasip olursa yaza doğru almak istiyorum janome alacağım büyük ihtimal hem ekonomik hem tavsiye edenler çok
Singer 3210 dikiş makinami satıyorum bir kez kullandım.
IMG_20160209_142520.jpg

X