Dikiş makinesi

arsub0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
3
1
31
Merhabalar arkadaşlar, dikiş makinesi almak istiyorum. Fiyat performans ürünü olarak neler önerirsiniz. Ömürlük olsun istiyorum ama bütçem çok yüksek değil. Daha önce makine deneyimim yok ama ogrenebilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar, dikiş makinesi almak istiyorum. Fiyat performans ürünü olarak neler önerirsiniz. Ömürlük olsun istiyorum ama bütçem çok yüksek değil. Daha önce makine deneyimim yok ama ogrenebilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ben suan pfaf 260 C kullaniyorum ve gayet memnunum ama soyle soyleyim ev tipi benimkide ev tipi olanlari surekli kullanacaksan ev tipleri oyle omurluk olmuyo canim sanayi tipine gore daha yavas calisir ve sanayi tipinin dikis atimi daha saglam oliyor ama dersenki ev icin ufak tefek ihticayim icin hobi olarak pfaf 260 C oneririm ben aldim zaman bin kusur falandi suan bilmiyorum nekadardir ama gayet kullanisli ben cok severek kullaniyorum

Ben de Pfaff 260c kullanmıştım, çok verimli ve kullanması çok keyifli bir makine. Şu an fiyatları biraz yükselmiş ama değer.
Çok tatlı bir mavisi var ayrıca. 💙

Çok teşekkür ederim 🥰 bir kaç model daha geldiğinde detaylı bakayım özelliklerine 😊 bilgimde yok makineler hakkında o yüzden buradan sorayım dedim

Ben de Pfaff 260c kullanmıştım, çok verimli ve kullanması çok keyifli bir makine. Şu an fiyatları biraz yükselmiş ama değer.
Çok tatlı bir mavisi var ayrıca. 💙
Evet ya suan bakdim da ben iki sene once almisdm belkide okdarda olmamisdir bin kusurdu suan yedi sekiz hatta dokuz bine kadar var makinemi daha cok sevdim suan kullanisi cok guzel keyifli evet

Çok teşekkür ederim 🥰 bir kaç model daha geldiğinde detaylı bakayım özelliklerine 😊 bilgimde yok makineler hakkında o yüzden buradan sorayım dedim
Ev tipi alacaksan pfaff derim diyer makineler kolay bozuliyormus dikis atlama vesayre oluyormis bende arasdirmsdm alacagim zaman

Eklentiler

• Screenshot_20230319_004919_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20230319_004919_trendyol.com.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 93
Cokca ozellgi var ben pek ozelliklerini kullanmiyorm sanayi tipi overlogm var bunu sus dikislerinde yakalarda vs kullaniyorm ama guzel yani

Bana da sanırım 2018 yılında annem almıştı 1.500 liraya. 2020 yılında boşanıp kendi hayatımı kurmaya çalışırken satmak zorunda kaldım, satarken bile aldığım fiyatın üstüne sattım. Şimdi çok arıyorum makinemi, çok şeyler yaptım onla ama o zaman başka çarem yoktu. Umarım bir gün bir odasını tekrar atölye yapabileceğim büyük bir evim ve aynı makineden dikiş makinem olur.
Kursta sanayi makinesinin bile dikemediği nubuk bir kumaşı, kendi makinemle sörf yapar gibi diktiğimde aşık olmuştum mavişime 🥰

Bana da sanırım 2018 yılında annem almıştı 1.500 liraya. 2020 yılında boşanıp kendi hayatımı kurmaya çalışırken satmak zorunda kaldım, satarken bile aldığım fiyatın üstüne sattım. Şimdi çok arıyorum makinemi, çok şeyler yaptım onla ama o zaman başka çarem yoktu. Umarım bir gün bir odasını tekrar atölye yapabileceğim büyük bir evim ve aynı makineden dikiş makinem olur.
Kursta sanayi makinesinin bile dikemediği nubuk bir kumaşı, kendi makinemle sörf yapar gibi diktiğimde aşık olmuştum mavişime 🥰
Hakkinda hayirlisi olsun insallah istedigin duzene kavusursun

Bende baktım bayağı yuksekmis fiyatı 🙊 böyle bir sebepten dolayı satmış olmana üzüldüm. Ama en kısa zamanda her şey gönlünden gecenden cooook daha güzel olur inşallah 🥰

Singer tradition 2259 kullanıyorum. 4 buçuk yıl oldu alalı çok memnunum. Ben overlok makinesiyle beraber almıştım o da singer 14 sh 654 modeli.

Elimde kullanılmamış sıfır konumda ;

Janome 5060DC Taşınabilir Elektronik Dikiş Nakış Makinası var.​

Çok araştırarak son model olaral amıştım 4 sene önce. Ama çalışma hayatım yoğun olunca elimi bile sürme , kullanma şansım olmadı. Kutusunda duruyor. İnternetten girip makineyi görebilir özelliklerine bakabilirsiniz.
Şu an piyasa satış fiyatı 19.000 TL civarı.
Garantisi bitiiği için gerçekten kullanabilecek ihtiyaç sahibi bir arkadaşa uygun fiyata vermek isterim.
İzmir içi olursa elden de teslim ederim.
bnbnbnbnnnbnnbnb.PNG

Elimde kullanılmamış sıfır konumda ;

Janome 5060DC Taşınabilir Elektronik Dikiş Nakış Makinası var.​

Çok araştırarak son model olaral amıştım 4 sene önce. Ama çalışma hayatım yoğun olunca elimi bile sürme , kullanma şansım olmadı. Kutusunda duruyor. İnternetten girip makineyi görebilir özelliklerine bakabilirsiniz.
Şu an piyasa satış fiyatı 19.000 TL civarı.
Garantisi bitiiği için gerçekten kullanabilecek ihtiyaç sahibi bir arkadaşa uygun fiyata vermek isterim.
İzmir içi olursa elden de teslim ederim.Eki Görüntüle 3300624
Sattiniz mi acaba

X