dikkat dikkat herkes nerdeeee

sana hiç rastlamamıştım anlat bakiym bacım
evlimisin bekarmısın çoluk çocuk durumlarıı

ben 6 yıllık, evliyim 10 aylık bir prensesim var genelede anne bebek topiklerinde takılıyorum canım ondan görmemişsindir. Bu aralar gerçi değil burayı kendimi unuttum prensesin en meraklı zamanı, ee sen neler yaparsın

hepinizi öpüorum ii geceler diliorum arkadaşlarım.ben yatar çünkü yarın erken kalkıp işe gidicem üffff.inşallah yarın daha erken buluşuruz.sakın sizde kaybolmayın bi yere olurmu.

konuyu kim okuyo artık bilinio.buda yeni buda yoktu valla.yenilikler olmuş ben gelmiyeli güsel sevdim bunu

bi yönden iyi oldu sap gibim kendi kendine yazdığını düşünmüyosunbi yöndende kötü oldu sadece okumayıı sevdiğim yerler var bazen benim gibi densizin teki e hadi yorum yaz dedimmi mecbur kalıyosun girmeye..özel diye bişi kalmadı yaw

hepinizi öpüorum ii geceler diliorum arkadaşlarım.ben yatar çünkü yarın erken kalkıp işe gidicem üffff.inşallah yarın daha erken buluşuruz.sakın sizde kaybolmayın bi yere olurmu.

iyi geceler bebiş bekliyorus bak artık kendi topiğin gibi gell hiiiiiç çekinme yanee

kıslar biliorum bi kaybolup bi geliorum.ama benin net kafayı yedi.neyse kimler burda bakiim.

ben geldim. ama kimse yok sanirim:çok üzgünüm::çok üzgünüm:. nasil geciyor hafta sonunuz

bende geldimm ahanda işte burdayım...........
yeni topigimiz hayırlı olsun inşallah

X