DİKKAT!..İlaç isimleri önermeyiniz....

Nevreste

Bir garip yolcu
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
289.384
594.053
42
Sevgili üyelerimiz

Hepimizin bildiği gibi ilaçlar kişilere bünyelere ve hastalıkların derecesine göre türleri ve dozları değişmekte, yan etkileri kişiler üzerinde farklı etkilemeler yaratmakta. Bu işin eğitimini almış, senelerini vermiş doktorlar bile hastalarını muayene etmeden ilaç tavsiye etmezken, bu bölümümüzde bol bol ilaç üzerine başlıklar sorular ve tavsiyelerle karşılaşıyoruz.(!) Sizlerden isteğimiz lütfen site içinde ilaçlar için başlıklar açmayalım, bu yönlü sorular sormayalım, kendi ilaçlarımızı başka üyelerimize önermeyelim. Karşılaştığımız bu içerikte konular ve mesajlar direk silinecektir. Tüm üyelerimizden bu konuda duyarlılık göstermelerini bekliyoruz.

Sevgilerimizle...

HER SABAH 21 GÜN AŞAĞIDAKİ METNİ OKUYARAK GÜNE BAŞLAYIN , DEĞİŞİKLİKLİKLERE SİZ BİLE İNANAMIYACAKSINIZ!!! denenmiştir. haydi hep birlikte deneyelim o zaman bu birrrrrrrr :)
Ben (Adınızı söyleyiniz)
Bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturduğum tüm gereksiz ve negatif düşünce kalıplarımı iptal ediyorum.
Bunların yerini sevgiyle dolduruyorum.
Kendime ve başkalarına karşı hatalarımı biliyor, kabul ediyor serbest bırakıyorum. İçimde artık kimseyle ilgili kötü düşüncelere yer yok.
etrafımdakilerin beni sevdiğini biliyor, onaylıyor kabul ediyorum.mutluyuz ve mutluluğumuz daha da artarak devam edecek bunu biliyor onaylıyorum.Sevdiklerimi çok seviyor, onların da beni sevdiğini ve kabul ettiğini biliyorum.
Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri iptal ediyorum.
Yolumun Allahın sevgisiyle açılmasını talep ediyorum.
Ben sevgide güvende ve dengedeyim. Melekler beni destekliyor.
İhtiyacım olan her şey bana sevgiyle sunuluyor ve ben sevgiyle, şükür ederek kabul ediyorum.
Ben bu gün sevgiyle doluyum, sevgiyi tüm çevreme ve ihtiyacı olanlara kolaylıkla yayıyorum.
Sevmeyi ve sevilmeyi seviyorum.
Kendimi daha çok sevdikçe, başkalarına vermek için daha fazla sevgiye sahip oluyorum.
Sevgiyi özgürce veriyor ve alıyorum.
Sevgi dolu, doyum verici, mutlu kılıcı ilişkileri hayatıma çekiyorum.
Daima açık ve etkin bir biçimde iletişim kurabiliyorum.
İstediğim her şeye sahip olmayı onaylıyorum.
Kendime saygıyla davranıyorum.
Bedenimi pozitif mesajlarla yıkıyorum.
Kendimi kabul ediyor ve kucaklıyorum.
Bedenim kendi gücünü ve zarafetini taşıyor.
Pek çok yetenekle kutsandım.
Ben değerliyim. İlgi ve dikkati hak ediyorum.
Ben sempatik biriyim ve çoğu insan tarafından seviliyorum.
Bedenim çok güzel, ve onu seviyor ve ona iyi bakıyorum.
Diğerleri tarafından sevilmeyi hak ediyorum.
Kendime baktığımda harika bir insan görüyorum.
Mutluluğum gülüşümde yansıyor.
Sevimli kişiliğim bulaşıcı.
Başkalarına karşı her zaman kibar ve yardımseverim.
Her sabah yataktan neşe ve coşkulu bir heyecanla kalkıyorum.
Her yeni güne neşe ve sevinçle başlıyorum.
Her yeni günün başında mutlu olmayı seçiyorum.
Çocukça bir neşeyle kendime kahkahalarla gülüyorum.
Mizah anlayışım etrafımdaki herkese bulaşıyor.
İşime kolayca odaklanıyorum ve verimli çalışıyorum.
Kendim olmaktan mutluyum. Yeterliyim. Geçmişi ve şimdiyi kabulleniyorum.
Kızgın olduğumda, hata yaptığımda, kıskançlık duyduğumda, insanları sevemediğimde kendimi reddetmem gerekmez.
Bedenimi bütünüyle seviyor ve kabulleniyorum.
Bu gün ve her gün sağlığım durmadan daha iyiye gidiyor.
Bu gün kendimi sevgiyle ifade etmeyi seçiyorum…
Allahın sonsuz bolluk ve bereketi içindeyim…
Ben kendimi tam olduğum gibi seviyor ve kabul ediyorum.
Ben hayatımın düzenleyicisiyim.Hayatımı tam isteğim gibi düzenliyorum.
Hayatın en güzel şeylerine layığım ve kendime sevecenlikle her şeyin en iyisini kabul etmeye izin veriyorum.
Neşeli, mutlu ve özgürüm.
Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Sağlıklı ve uyumluyum.
Geçmişi affediyorum ve serbest bırakıyorum.
Bütün bunları bana yaptıran Allah’a şükrediyorum, teşekkür ediyorum.
Düşünebildiğim için. Gülebildiğim için. Ağlayabildiğim için.Şükür ediyorum.
Kahkaha atabildiğim için, çünkü böylece herşey birden anlam kazanıyor.
Ağlayabildiğim için, çünkü böylece kirlerimden arınıyorum
Acılarım ve sevinçlerim için, çünkü onlar benim kalbimin güçlü olmasını sağlıyorlar.
Ailem için, çünkü onlarla yalnızlığımı paylaşıyor ve kendi varlığıma anlam veriyorum.
Gözlerim için, şükrediyorum.onlarla çevremi açık, berrak ve renkli görüyorum.
Yanlışlarım için şükrederim, çünkü onlar sayesinde öğreniyorum.
Şükrettikçe sağlıklı oluyorum ve gücüm artıyor.
Şükrettikçe çevremde yüksek nitelikli bir alan yaratıyor ve bütün yüksek nitelikli araçları kendime çekiyorum.
Mutluluğu, gücü, sevgiyi, neşeyi oluşturacak araçları kendime çekiyorum.
Ben ( Adınızı söyleyiniz) Bütün bunların tamamıyım. Kendimi seviyorum…
21 gün sonunda beynimiz hepsine inanacak ve daha mutlu bir insan olacağız:KK9::rolleyes::KK5:

Sevgili üyelerimiz

Hepimizin bildiği gibi ilaçlar kişilere bünyelere ve hastalıkların derecesine göre türleri ve dozları değişmekte, yan etkileri kişiler üzerinde farklı etkilemeler yaratmakta. Bu işin eğitimini almış, senelerini vermiş doktorlar bile hastalarını muayene etmeden ilaç tavsiye etmezken, bu bölümümüzde bol bol ilaç üzerine başlıklar sorular ve tavsiyelerle karşılaşıyoruz.(!) Sizlerden isteğimiz lütfen site içinde ilaçlar için başlıklar açmayalım, bu yönlü sorular sormayalım, kendi ilaçlarımızı başka üyelerimize önermeyelim. Karşılaştığımız bu içerikte konular ve mesajlar direk silinecektir. Tüm üyelerimizden bu konuda duyarlılık göstermelerini bekliyoruz.

Sevgilerimizle...
Tebrik ediyorum.Çok güzel tesbit.

Sevgili üyelerimiz

Sevgilerimizle...
Kullandığımız ilaç hakkında da bilgi almakta yasak mı🙄 kullanıcı yorumları merak ediyoruz mesela ne olucak?

X