Davranış Bozuklukları dikkatsizlik sorunu

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

dilaygul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
22
0
40
arkadaslar kizim 4 yasinda ve dikatsizlik ve iletisim kurma sorunu var çok geç konusmaya basladi ustune çok titriyoruz ama çok hirçin biseyler anlatigimizda bizi dinlemiyo bile anlamiyomu hala bizi:uhm:
ama kuçuk kizim ne dersem yapiyo buyuguyle ne yapicam bilmiyorum yardimci olurmusunuz kizlarsenağlama

canım kızında dikkat eksikliği olabilir...bunun için çocuk psikiyatrisine gitmeni tavsiye ederim...dikkat eksikliği ilaçları var dr gerekli görürse bunları verebilir...allah yardımcın olsun

merhaba canım benım komşunun oğluda bahsettiğin gibiydi konuşamıyodu 4 yaşında çook hırçın ve hiç söz dinlemiyordu çocuk konuşamadıgı için öyleymiş konuşamadıgı için bişeyleri anlatamadıgı için hırçındı
konuşmaya başlayınca hırçınlıgını attı üzülme kızınla bol bol konuş durmadan bişeyler sor konuşmasını sagla inş. oda düzelir he bide kardeşini kıskanıyor olalabilir ondanda yapabilir sevgiler

canım bununla ilgili problemler için rehabilitasyon merkezleri var.senin başarabileceğin bişi değil bu bence.uzman yardımı almalısın.Allah yardımcın olsun

kizim git gide hirçinlasti ve artik hiç soz dinleliyo ve kimseden korkmuyo ne yapacagimi sasirdim annemin degerini simdi daha iyi anliyorum canim annem benim

kizim git gide hirçinlasti ve artik hiç soz dinleliyo ve kimseden korkmuyo ne yapacagimi sasirdim annemin degerini simdi daha iyi anliyorum canim annem benim

Canım benim çok iyi bir annesiniz. Allah yardımcınız olsun. İnşallah Doktorlar konusunda zorluk yaşamıyorsunuzdur umarım. Zaten gurbettesiniz inşallah iyi bir uzmandan yardım alırsınız da minik yavrunuz düzelir a.s.a.s.a.s.

X