Dilator set

Burcak91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2015
41
9
32
Merhaba, ben vajinismus için dilator set kullanmaya başladım ama daha en küçüğünde bile zorlanıyorum. Onu yarısına kadar bile alamıyorum sanırım sanki duvara takılıyor. Şimdi diceksiniz kendini lastiğin için ama rahat olmaya çalışıyorum, nefes egzersizleri yapıyorum, kayganlastirici da sürüyorum ama ileri gitmiyor. Zorlayınca acıyor. Daha iki gündür deniyorum ama başkaları bir günde bile hallediyor. Aslında ben daha önce vajinama bir şey sokamiyordum şimdi sokmaya çalışmam bile bir gelişme ama artık daha da ilerleme olsun istiyorum. Benim yaşadığım süreçleri yaşayanlar ne yaptı fikirlerinizi almak istiyorum?

İstanbul’da yaşıyorsanız fatma akan topbaş’tan randevu alarak daha profesyonel tedavi alabilirsiniz. Kendisini instagramda takip ediyorum. Bi sayfasına bakıp fikir edinebilirsiniz

Hem ittir hem ıkın aynı anda yapman gerek. Birde dilatör içinde iken sık bırak işlemini yap kaslar alışsın. Ben egzersiz yaparken tv karşısında sevdiğim diziyi açıp yapıyordum ki direk oraya odaklanmayım rahatlatayım diye

İstanbul’da yaşıyorsanız fatma akan topbaş’tan randevu alarak daha profesyonel tedavi alabilirsiniz. Kendisini instagramda takip ediyorum. Bi sayfasına bakıp fikir edinebilirsiniz
merhaba fatma akan topbaşa gittiniz mi acaba hiç? kesin çözüm müdür acaba

merhaba fatma akan topbaşa gittiniz mi acaba hiç? kesin çözüm müdür acaba
Ben şu an Fatma hanıma geldim onun tedavisi ile düzeleceğime inanıyorum enerjisi mükemmel sizi aşırı rahatlatıyor. Boşuna zaman kaybetmenize gerçekten gerek yok.

Ben şu an Fatma hanıma geldim onun tedavisi ile düzeleceğime inanıyorum enerjisi mükemmel sizi aşırı rahatlatıyor. Boşuna zaman kaybetmenize gerçekten gerek yok.
merhabalar biraz daha detay verir misiniz seanslar ne kadar sürüyor ve ne kadar sürede iyileştireceğinizi söyledi yani tabi ki bu kişiden kişiye göre değişir ama ortalama bir şey var mı acaba istanbulda değilim de en son çare oraya gideceğim. ve pahalı mı acaba seanslar. teşekkür ederim bu arada

X