Piercing, Hızma Dile piercing yaptırmak rahatsız ediyor mu

didemyalin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
14
1
28
Merhaba kızlar dile yapılan piercing rahatsızlık veriyor mu ? yani ağzının içinde sürekli bir şey olması ne hissettiriyor yaptıran var mı acaba ?

Merhaba kızlar dile yapılan piercing rahatsızlık veriyor mu ? yani ağzının içinde sürekli bir şey olması ne hissettiriyor yaptıran var mı acaba ?
Ben yaptırmıştım. Sonra sevgilimin lafına bakıp çıkarttım. Pişman oldum orası ayrı. İlk 3-4 gün çorba dışında birşey yiyemiyorsun pek dilin şişiyor, her yemekten sonra diş fırçalayıp, gargara yapman gerek steril ediciyle. Düzgün bakım yaparsa dilinin şişliği hemen iner ve kısa bar takmaya başlarsın. İşte o kısa bar takıldıktan sonra çok rahat. Konuşmada 0 zorluk yapıyor. Yani tüm olay o ilk 3-4 gün. Rahatsızlık değil, tam tersi sürekli piercinginle oynuyorsun, hoş güzel bir duygu. Diş doktoruyla işim bitsin tekrar yaptıracağım. Bu sefer bir daha çıkarmayacağım. Mesela dudağımda 5 yıldır piercing var ilk 2-3 yıl düzenli taktım uzun zamandır takmıyorum hala kapanmamış. Ama dil öyle değil 2 saatte kapanıyor. Ondan geriye dil altında sinek ısırığı gibi bir kırmızı nokta kalıyor.

X