Diox tea zayıflama cayı

islblt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
3
0
114
Arkadaslar mrb size bi sorum olacaktı cvp verirseniz sevinirim
Takip edenler bilir son zamanların trendi artık zayıflama cayları.piyasa dada bi sürü ürün var. İnsan emin olup alamıyor. Çok da pahalılar.arastırmalarım sonucu diox tea cayını beğendim gibi. Diğer ürünlere göre. Aranızda bu cayı kullanıp etki göre yada görmeyen varsa yazarsa sevinirim. Yada baska zayıflama cayı kullanıp güzel sonuç alan varsa onun ismini yazsın

ben kullandım 6 kutu ...Garıp bır sekılde aldıgım 3 kutu cok guzel ıstahımı kestı .Delı gıbı susatıyordu elımde su sısesıyle dolasıyordum.Son aldıgım 2 kutu ve 1 oncekı kutuda cayı ıctıgımde aynı etkıler olmadı urunu satan kısılerde vucudunuz alıstı gbı bahanelerle bı kac hafta aralar verdırttıler.Halbukı eskıden kalan caylardan ıctıgımde aynı susama ve ıstah kaybını yasarken bu son aldıgım 3 kutudan aynı gun ıctıgımde hıc bır fark olmuyordu.Icerıkte bır degısım mı var bılmıyorum .Hıcbır sekılde ne tatlı ne yemek canınız ıstemıyor.Kı tatlı yerım yemek yerıne bıle. Ilac cok kısa surede kılo verdırıyor. Burası cok guzel ama tavsıye etmıyorum sebebı yuzde yuz bumudur bılmıyorum ama bu cayı kullandıktan sonra oldu 6 aydır besın alerjısı yasıyorum ve yedıgım seylerın yuzde 95 ı vucuduma alerjı yapıyor .Her yerım yara oluyordu.Kasınma oluyordu .3 aydır saglıklı beslenmeyı hayatıma mecburen adapte ettım.Hala saglıgıma kavusmaya calısıyorum.Sokoga cıkamayacak gunluk hayatımı yasayamayacak hale geldım.Ve verdıgım kılolarıda gerı almıstım.Sımdı saglıklı beslenerek ve spor yaparak zayıflıyorum.Saglıktan onemlı degıl hıcbırsey...

Ben şuan kullanıyorum 5 günde 2 kilo verdim, iştah azaltıcı özelliği var ama yediğine içtiğine dikkat edersen etkisini görürsün

Benim ektim bu çayla 15 kg verdi
Yan etki yaşamadı hiç ama ablası da kullandı acillik olmuş kadın. Bünyeden bünyeye değişiyor
Bende kullanmak istedim ama hem eşim istemedi gemde ben cesaret edemedim

Merhaba ben kullaniyorm çok beğendiğim bir çay fayda goruyorm .siz nezaman kullanmaya başladınız sizde etkileri nasıl oldu.

X