Diş çekim için Model arıyorum

bravopelin

Eski veteriner yeni Fotoğrafçı
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
50
18
Merhaba arkadaşlar, ben profesyonel makinamla portre fotoğrafları çekiyorum. Ayrıca doğum ve yeni doğan fotoğrafçılığı da yapıyorum. Bu hobimi geliştirmek için modele ihtiyacım var. Fotoğraf karşılığı bana model olmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir mi?
Kaliteli ve estetik fotoğraflarıniz olacak, model veya manken olmak isteyenler için de sağlam bir portfoy. İstanbul da dış çekim yapacağım ücretsiz, bana ulaşın, detayları konuşalım.
@bravopelin ve @enverfatihakgun (eşim olur) takip ederseniz çalışmalarımızı görebilirsiniz.
Çektiğim bir fotoğrafı ekledim kendisi kuzenim olur, bıktı benden :) yeni modeller arıyorum
sketch-1558347793988.png

merhaba benim 10 yaşında bir oğlum var maşallah yakışıklı olduğunu düşünüyorum boyu da yaşılarının üstünde zaten lisanslı basketbolcu bu yaz ajanslara kayıt yaptırmak istiyorum model olarak çalışabilirmisin bilemiyorum ama işini görürse neden olmasın derim :p

Merhaba,
Tabiki oglunuzun fotoğraflarını çekmek isterim. Yalnız ben sosyal medyada paylaşacağım, yaptığım işi gösterip müşteri kazanmak için, reklam için yani. Size ücretsiz çekeceğim bu fotoğrafları paylaşmama müsaade edecek misiniz?

X